Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haj zjeby! :clap:

 

dawno mnie tu nie bylo z powodow takich i owych ;) .

ale widze ze trafilem na konkrety.

 

jezeli chodzi o kwestie Stodół(stodolow etc) to z tego co pamietam jak probowalem rok temu tam nas upchac( a moze juz dwa :roll: ) to baba z recepcji nie byla zachwycona( czytaj NIE :-x :!: ). ale jak to bywa w naszym kraju z pamiecia i raczkujacym kapitalizmem moze teraz nie bedzie problemu.tyle tylko ze tam domki sa ze tak powiem ladne, tzn ze ewentualne rzygi kupy i inne pochodne nie beda mogly miec prawo do kielkowania :)

no i jezeli mialby nas byc tak 50 :?: :!: to chyba musielibysmy caly osrodek sobie wynajac.

wg mnie kotwica jest bardziej adekwatna do naszej ekipy , chyba ze pozostaniemy na gronie stalych wiernych bywalcow, jezeli chodzi o kwestie spania.

amen :lol:

PGR-nie wiedzialem ze masz brata ekonomiste 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja zamierzam sie wybrac na Kotwice jutro, jesli mi sie bedzie chcialo :).

Z listy wynika, ze jest 30 chetnych. Patrzac na to co dzialo sie za kazdym razem - lista zanizala faktyczna frekwencje, mozna chyba smialo okreslic liczbe uczestnikow na 40. I mysle, ze przez taka liczbe chetnych bedziemy dzielic kwote potrzebna na domki aby wyliczyc skladke od lebka i tyle "miejsc do spania" postaram sie zaklepac.

 

Chyba, ze wolicie Stodoly, co raczej bedzie drozsze i mniej hardcoreowe - nie ma zabawy z gasnicami, wjezdzania motocyklami do domkow i takich tam roznych atrakcji opisanych przez Tube ;):P.

 

Aha, wolalbym, aby tym razem odbylo sie to w sposob bardziej zorganizowany, tj. placimy z gory! Latwiej bedzie nam z Tuba zapanowac nad finansami i obliczyc, ile zostaje kasy po oplaceniu domkow na zarcie.

 

Termin ustalam na 22-23 kwietnia 2006.

 

Pozdrawiam

 

PS

 

Lista:

 

1>Prot

2>Kaśka

3>Astarte

4>Konik

5>Mario

6>Kaka

7>Cotlet

8>Bejz

9>Mishel

10>eMDe

11>Jerry

12>Adu

13>PGR

14>Greg

15>Motomanka

16>Bronx

17>Krasnal

18>Broda

19>Browarny

20>Zimer

21>Mimo_ck

22>Bahama

23>Amazonka

24>Yaco

25>AdamWo

26>QuadMan (nie ma Rybnika bez Dresa :D)

27>Draco Fisher

28>JACA

29>Swiruradom

30-33> Hornet + dziewczyna + kolega z dziewczyna :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domki sa ze tak powiem ladne' date=' tzn ze ewentualne rzygi kupy i inne pochodne nie beda mogly miec prawo do kielkowania

 

wg mnie kotwica jest bardziej adekwatna do naszej ekipy[/quote']

nie ma zabawy z gasnicami' date=' wjezdzania motocyklami do domkow i takich tam roznych atrakcji opisanych przez Tube[/quote']

No i własnie w tym rzecz! Nie pojedziemy na jakies luksusowe miejscowki bo nas wyrzaca albo do sadu podadza :) No chyba ze bedziemy siedziec grzecznie i Rydzyka sluchac..? Kotwica jest idealna, nie ma sie co rozwodzic nad inna miejscowka. zbyhu mam nadzieje ze wlasciciele kotwicy zgodza sie nas wpuscic ;) Termin OK!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no organizatorzy co tu dupy dajecie :)

juz jaies sczeguliki oranizacyjne poprosimy :D

 

ja jestem za ostatnim weekendem kwietnia (najwieksze prawdopowdienstwo ze bedzie cieplo) u mnie teraz (5 marca lezy w pizdu sniegu a do Rybola mam 15min drogi... )

no chyba ze jak pisalem robimy mors party :buttrock:

 

p.s

jak wsponia,em stodoly mialy zmienci kierownictwo i zarzadce wiec spokojnie mzona tam znoe wstartowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopoki moze jednak zdecydujemy sie na termin 8-9 kwietnia

nie żebym sie podlizywał albo cos ale jesli spotkanie wypadnie 22-23 kweitnia to zjeb PGR nie przyjedzie ze wzgledu na sprawy rodzinne a kazdy wie ze taka impreza bez niego to nie impreza

wiec apeluje o przemyslanie mojej prośby !!

 

pozdr. Baham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w takim razie to będzie pierwszy Rybnik beze mnie :banghead:

 

No nic bawcie się dobrze niekoniecznie grzecznie ;)

 

Ganczara też nie będzie, Pięknego i Dominika w takim razie zapewne również....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...