Skocz do zawartości

ile jechaliscie najdłuzej na jednym kole?????


towik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na tylnym robiłem na luzie kilka kilometrów(aż do zmęczenia lub znudzenia...)

 

na przednim rekordowo do ok.30-35 metrów, zależy kiedy- nie mam niestety jeszcze amora skrętu(a jeżdże na seryjnej kierownicy) wiec dlatego taka nędza- do tego jeszcze zakatowana przednia guma przy nauce i wumie nie miałem odwagi atakować przy 100wce i więcej bo i tak prawie zawsze po kilkunastu metrach zaczynaął mi trzepać fajera... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR TO CHYBA JEDYNY GOSC CO ZAPIEPRZA JAK TO SIE MOWI "CZYSTA NA GUMIE". W MOTOCYKLU PISALI ZE JAKIS OFICJALNY REKORD Z GUINESSA Z TEGO ROKU TO BYLO CHYBA COS KOLO 265KM/H NA ZX12R. Z TEGO CO BYLO WIDAC TO GOSC WYPRZEDZANY PRZEZ GR MIAL NA SZAFIE JAKIES 290.CZYZBY REKORD??CZY MOZE PRZEKLAMANIE LICZNIKA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR TO CHYBA JEDYNY GOSC CO ZAPIEPRZA JAK TO SIE MOWI "CZYSTA NA GUMIE". W MOTOCYKLU PISALI ZE JAKIS OFICJALNY REKORD Z GUINESSA Z TEGO ROKU TO BYLO CHYBA COS KOLO 265KM/H NA ZX12R. Z TEGO CO BYLO WIDAC TO GOSC WYPRZEDZANY PRZEZ GR MIAL NA SZAFIE JAKIES 290.CZYZBY REKORD??CZY MOZE PRZEKLAMANIE LICZNIKA??

 

było już o tym może słów napisane i zdania sa podzielone...

Ja uważam że to realne a czy akurat on tyle jedzie nie wiem...

Wiem tylko z doświadczenia że DUŻO łatwiej na gumie sypać200,240 czy nawet 260 niż 5-20km/h(oczywiście mówie o motocyklu sportowym pojemności 600 wzwyż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylnym może 2 metry. Na przednim nie wiem, bo zawieszenie dobiło i robiłem w gacie modląc się, żeby wyhamować przed kloszardem wchodzącym z zaprzęgiem* pod moje koła na czerwonym świetle. Udało się.

 

*zaprzęg składał się z roweru (+koszyk na bagażniku) i wózka pełnego dykty z wystającym karniszem do firan...o który prawie zawadziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...