Skocz do zawartości

Siodlo w Uralu m63


grasser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... od jakiegos zcasu zamierzam zamienic kiczowo wykonana kanape na siodlo typu k750 lub cos w tym stylu i mam do was pytanie i prosbe zarazem ... czy w uralu da sie to siodlo jakos latwo zamontowac ? i czy moze mi ktos podeslac zdiecia mocowania w ramie ? siodla jescze nienabylem ale obawiam si ze ktos szlifierka usunal element do ktorego mocowane powinno byc siodlo ... z gory dzieki

 

aha moj mail [email protected] tam slijcie fotki :) dzieki !

 

[ Dopisane: 24-12-2005, 23:29 ]

to jak z tymi sioodlami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks juz wiec co jest nietak :> mam urala M63 :> a niemam siodla ... ktos je uciol :evil: ... napisalem do goscia z russian-boxers ... za siodlo uzywane 60 zl + jakas gabka 20 + mocowanie siodla do ramy 150 zl .... samo siodlo bym kupil ... ale czy nieda sie inaczej z tym mocowaniem ?? jak zamontowac takie siodlo niemajac ramy przystosowanej do tego ... tzn majac uciete to mocowanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

To razem wychodzi 230 zł.Przesada,kupa kasy.

A może pomyśl nad siodłem jak w Emce.Siodło z spręzyną od Emki,ostatecznie przerobić siodło z Iż 49.

Na ramie za zbiornikiem przyspawać rurki w kształcie litery T .to mocowanie siodła z przodu.Z tyłu przyspawać do ramy uchwyt na spręzynę w kształcie litery U .

Będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230 zl to faktycznie kupa kasy i dlatego kombinuje jak to zalatwic ta soprawe w inny sposob. siodlo z Emki mysle bedzie dosc trudne do zdobycia ... a te siodla z iza hmmm wygodne to ?? na takiej samej zasadzie mozna kupic siodlo od kaski czy oryginalne od urala i dospawac mocowanie ... robil ktos cos takiego samemu ? moze ktos ma gotowy patent ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bak niestety nieoryginalny ale juz szukam oryginalu. mocowania sidla niema tak jak pisalem ... ktos je uciol i w laczeniu ramy dokladnie w miejscu gdzie powinno byc siodlo wywiercil dziore aby zamontowac kanape ...

 

jak wygloda mocowanie siodla do IZa ??

 

to siodlo na aukcji ... ono jest kompletne ? niepowinno tam byc jakiejs amortyzacji ?? ono tak poprostu jest mocowane do ramy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to siodlo na aukcji ... ono jest kompletne ? niepowinno tam byc jakiejs amortyzacji ?? ono tak poprostu jest mocowane do ramy ??

Siodlo wyglada na kompletne, a cala amortyzacja tkwi w tej gumie na srodku siodla (pod spodem, co jest wkrecona w nia ta sruba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc .

W Iżu mocowanie jest inne .Ale wystarczy częsć siedzenia Iża ,czyli siodło z stelarzem i sprężyna zeby to poddając małej przeróbce założyć do K-750.

Mój opis dotyczy założenia do K-750 siodła na podobienstwo M 72.

Z braku drogiego siodła od M 72 przy małej przeróbce można założyć siodło z sprężyną z Iża.

A najłatwiej siodło z K lub Dniepra na pryzmie gumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne pytanie ... czy te siodla z gumami o takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81776158 potrzebuja czegos jeszcze do montazu ?? z tego co widze to zeby zalozyc takie siodlo trzeba je poprostu przykrecic ta guma do ramy ??? czy cos jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy mi sie wydaje czy siodlo w tej ramie po zamontowaniu laduje ponad poziomem kierownicy ?? :> hmmm mozesz jeszcze jakies fortki podeslac ? [email protected]

 

aha io do czego slozy to mocowanie z przodu ?? ja mam je sciete i w jego miejscu wywiercony otwor w dol :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...