Skocz do zawartości

Co z ta moca ???


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej nie mozna tak generalizowac. Nie kazdy lubi sie skladac na kolano wchodzac w zakret zwlaszcza gdy nie zakupil jescze kombinezonu. A 240 to ja bym raczej nie osiagnal ze wzledu na strach wynikajacy z braku doswiadczenia przy jezdzeniu z taka predkoscia. Jescze kwestia utrzymania sie kierownicy to smieszne ale jak kumpel przewozil mnie ta kawa to z trudem dawalem rady sie na niej utrzymac zeby nie spasc' date=' a co by bylo gdybym to ja usiadl za sterami i mocno odwinal?[/quote']

Po prostu znasz samych mistrzow prostej, co to jezdza "czysta'", a na zakretach dostaja pod dupie od dwa razy slabszych maszyn. Faktycznie, wzory do nasladowania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jazda po drogach publicznych to jakis wyscig???!!!! skoro mowisz o dostawaniu na zakretach .......

Cale zycie jest jednym iwelkim wyscigiem...

A o dostawaniu w zakretach mowie w sensie braku umiejetnosci do szybkiego ich pokonania, po czym odkrecaniu na maxa na prostych. Widzialem kilku takich, i mam zajebista satysfakcje ,gdy zostaja w tyle na zakretach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twoje zycie jest wyscigiem to czemy jezdzisz cb 750 a nie CBR? hehehe. A moze oni jechali lajtowo a ty pelen podziwu dla siebie miales satysfakcje ze ich wyprzedziles. Buhuha :)

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer nie polega w samych zakrętach tylko w przyzwyczajeniu do złożenia motocykla. Ch*j z zakrętami - brak obycia z motocyklem może się odbić czkawką (delikatnie mówiąc) w sytuacji gdy trzeba będzie zrobić gwałtowny unik. Później przybywa postów w dziale Stunt/Wypadki... :? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co CBR to nie moge niby jechac zgodnie z przepisami??? Wystarczy ze odpowiada mi przyspieszenie tego sprzeta, a predkosc maksymalna, zdolnosc szybkiego wchodzenia w zakrety mnie nie zabardzo mnie interesuje. Kto bogatemu zabroni?? :)

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twoje zycie jest wyscigiem to czemy jezdzisz cb 750 a nie CBR? hehehe. A moze oni jechali lajtowo a ty pelen podziwu dla siebie miales satysfakcje ze ich wyprzedziles. Buhuha :)

Jezli z mojego posta nie odczytales ukrytej aluzji, to sorry-iloraz inteligencji mniejszy od zera...

Smiesza mnie tacy gosci jak ty, zero pojecia o temacie a pierdo*a jak potluczeni. Jak widzisz, wszyscy z ciebie lacha dra ,a ty dalej drazysz temat. Moze lepiej poszukaj sobie innego tematu niz motocykle, bo jestes w tym cienki jak wafelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w temat został wplątany zarówno GS 500, jak i ZZR 1100 jako pierwszy motocykl, to pochwalę się ;), że swego czasu podczas przejażdżki w kilka motocykli po Wawie na JEDNYM winklu (Toruńska ;)) objechałam 2 kolegów - jednego na wspomnianym właśnie ZZR 1100, a drugiego na SV 650 ...a ja - baba (wcale nie tak rewelacyjnie jeżdżąca) na GS 500 ;):D:D Nie ukrywam, że miałam dziką satysfakcję (o czym z resztą poinformowałam dość początkujących kolegów ;) ).

 

Ciekawie jest czasami z obcymi motocyklistami na większych sprzętach, spotykanymi gdzieś na mieście - bawi mnie, jak co poniektórzy pod światłami nawet głowy nie odwrócą w moją stronę, mimo że stoimy na tym samym pasie (albo i nie, bo zestresowany gość stanie "po motocyklowemu" za mną, mimo że zostawiłam mu miejsce obok siebie :lol: :lol: :lol: ) :P ...a to dlatego, że właśnie gościa zrobiłam w trąbę w korku, albo na jakimś winkielku łyknęłam!

 

Jaki z tego morał? Ano taki, że czasami większe moto = większa wiocha ;) Czy tak jak widzę, że właśnie Kriters dopisał - większe pośmiewisko ;)

 

 

Pozdro

Aguś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc wiec czyjesz sie lepszy od mojego kumpla i gardzisz jego osoba z tego powodu ze nie umie on perfekcyjnie i szybko pokonywac zakretow? do kritersa...... posmiewisko>> mentalnosc typowego polaka>> jazda zgodnie z przepisami to posmiewisko?? Posmiewisko to jest jak jazda na motocyklu chce sie zatuszowac kompleksy.........

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni?? :)

 

Jesli nie jestes ograniczony finasowo, to ja nie widze problemu... GS jak juz ktos wczesniej zauwazyl jest przyzwoitym motocyklem za przyzwoite pieniadze. Kup sobie przynajmniej jakas 600, to wtedy przyjemnosc z jazdy wieksza, tak szybko sie nie znudzi i bedzie krocej bolalo jak sie z kims spotkasz na "prostej" jadac "czysta". Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aghia czy motocyklista z kawasaki dlubal wtedy w nosie kiedy go "bralas na winklu" czy akurat pisal SMS-a :) .Oni poprostu jechali bardzo lajtowo. Ludzi kupujacych duze sprzety i niepotrafiajacych i w pelni wykorzystac nie trzeba potepiac. Ich pieniadz ich wybor.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...