Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i mam swoj swiat :) Bez glupich komentarzy bno nie na tym rzecz polega. Moze pisze tam jakies glupoty. Mam po prostu swira. Cieszy mnie to. A kolegów nie olalem jak to ktorys z was powiedzial. Mam kumpli z calej polski, moze i oni wsrod was sa. To ze smiesza kogos moje posty wydaje mi sie dziwne. Nie wiem, moze mnie nie rozumiecie?? Ale dzieki nawet za krytyke, bo czasem takie slowa sie przydaja.

 

pozdrawiam i dzieki tym, ktorzy mi pomagaja w zdobywaniu info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dajcie olejowi spokój, dobrze ze interesuje sie motocyklami a nie np. żarciem fety, tabli czy innego świństwa. Z drugiej strony : Olej będąc na twojej stronie miałem wrażenie że Pani od polskiego kazała ci ja zrobić za kare i napisać na niej "chce zx-7r, kocham zx-7r, lubie kawasaki, chciałbym miec swoje 128KM" itd. Chłopaku ! nie pisz w kółko o tym samym. W temacie tym napisałeś ze chcesz wiedzieć coś więcej o tym motocyklu, tylko co?, mity kolesi którzy mieli takie maszyny i napiszą ci ze jechali 300km/h. Nawet jak bys z przodu zebatke zwiększył o 3 zęby a z tyłu włożył mniejszą uzyskasz szybsze przełożenie ale ten motocykl nie pojedzie 300 chyba ze ma popsuty licznik. Moc 128KM przy wadze ponad 200 kg dyskwalifikuje go do pobicia takiej prędkości. Mam kolege co ma taki motocykl i bez najmniejszego problemu objeżdzają go chłopaki na szóstkach : r6 z 2003 roku, cbr600rr z 2005 roku, czy zx6r z 2003 roku o 2005 nie wspomne i żaden z tych motocykli nie pojedzie 300km/h.

Nie chce ci zniechęcać w żaden sposób do tego modelu, podoba ci sie ok, ale nie zasypuj forum gradem pytań odnośnie siódemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup i nie gadaj :D Sopko moto na co dzień i od święta(wycieczki),ładny :-D

A potem podziel się odczuciami :?

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bana ludziom na dzień dobry za zadawanie pytań przed przejrzeniem archiwum. I niech się nie usprawiedliwiają, że są nowi i nie wiedzieli :D

 

O ZX7R już nie ma co mówić. Wszystko zostało powiedziane... 8)

 

BTW Tu jest do sprzedania motocykl, który kiedyś był mój: 8)

http://www.streetfighters.pl/zx7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. W chwili obecnej posiadam GSX600 F '94. Jednak zawsze podobaly mi sie bardziej Kawy zwlaszcza wyzej wymienione modele i na ktorgos z nich bede chcial sie w przyszlosci przezucic. Szukalem na forum informacji o najstarszych rocznikach tych modeli ale nie znalazlem nutujacych mnie odpowiedzi bo przewaznie sa opsiy ZX9R z lat 98-99, 7ka zawsze taka sama, a 6ka to tez te nowsze modele.

 

ZX9R - jak jest z masa tego motocykla (1995-96 r.) prowadzeniem i przedziale obrotow w ktorym dostaje "buta"?

 

ZX7R - 125 KM to na "750" nie zbyt potezna moc ale wyglad ma piekny i w niej jstem bardzo zakochany, masa z tego co sie orientuje to 203 kg "sucha" ? Jak z oddawaniem mocy?

 

ZX6R - bardzo ladne sa te starsze modele z 95-96 roku, niestety nie mialem okazji nigdy jechac zadnym z wyzej wymienionych motocykli. interesuje mnie oddawanie mocy, przyspieszenia?

 

V-maxy nie sa mi do szczescia potrzebne, tak samo wariactwa mnie nie rajcuja, po prostu chcialbym taki motocykl na podrozowanie - dluzsze wyjazdy w sportowym charakterze bez zadnego celowania kolem w niebo.

 

interesuje mnie masa motocykli i stosunkowo moc.

 

PS - posiadajac ponad 200 kilową Suzę i 86 kucy nie narzekam ani na przyspeieszenie ani mase bo prowadzi sie bardzo ladnie i stabilnie dlatego w przyszlosci chcailbym cos ciezszego z wieksza moca i tym "kopem" przy podobnej masie co moja suza. Wiec prosze o powazne podejscie do sprawy. O 7ce czytalem juz na streetfighterze ale antek napisal tam opis typowo sportowego podejscia do motocykla. Wszystkie wyzej wymienione sa piekne i elektryzujaco na mnie dzialaja tylko zalamuja mnie opinie typu to krowa i slabo sie zbiera w co ja osobiscie nie wierze majac Suze ktora jest slabsza a mase ma podobna a czuc ze to dynamit, jednak napewno bede chcial "zielonego". Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX6R - bardzo ladne sa te starsze modele z 95-96 roku' date=' niestety nie mialem okazji nigdy jechac zadnym z wyzej wymienionych motocykli. interesuje mnie oddawanie mocy, przyspieszenia? [/quote']

 

Ja akurat mialem przyjemnosc jezdzic przez 2 lata ZX-6R rocznik 97 (=95 i 96) , moc jest fajnie wyczuwalna, przejscie momentu ok. 7 tys. obr ale bez zadnej przesady, sprzet lubi obroty ale jest dosyc elastyczny w porownaniu do konkurencji. waga - 182 kg , moc 105 KM

 

ZX-7 raz jechalem, musze przyznac ze duzo lepiej od ZX-6 nie idzie, ale wizualnie miodzio :)

 

ZX-9 jezdzilem kilka razy (rocznik 98-99) , mocno agresywna charakterystyka silnika, moc moze nie powala w porownaniu do nowych 1000 ale jest oddwawana skokami i niezbyt spokojnie. Dobry sprzet do katowania na kole jesli masz troche doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle, 7 jest piekna i z tego co napisal antek w street fighterze "260km/h osiąga w mgnieniu oka" z drugiej strony milo napewno siedziec na 9ce i miec pewnosc ze pod dupa ma sie dobry moment obrotowy chodz dziewiatka '9899' mniej mi sie podoba z wygladu niz jej starsza konstrukcja bardziej kanciasta ale przynajnmiej ma upside-down'y

 

natomiast ZX6R hmmm... czy warto sie przesiadac z 600ki na 600ke? Jak juz przesiadka to lepiej na wieksza pojemnosc ale to nie zmienia faktu ze stary ZX6R jest piekny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewiatka '9899' mniej mi sie podoba z wygladu niz jej starsza konstrukcja bardziej kanciasta ale przynajnmiej ma upside-down'y

 

Dziewiątka z 98-99 nie ma Upside Downów, to właśnie starsze modele mają

 

 

czy warto sie przesiadac z 600ki na 600ke?

 

Pewnie że warto GSX-F a ZX-6R to zupełnie inne światy, a ta szóstka co miałem bez oporu łapała 250, co myśle wystarczy :o

 

[ Dopisane: 14 ]

A ZX-7 ma jedną wadę - masa którą niestety czuć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...