Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee no jak już zakupiłeś to Ty nam tu powinieneś opisać jak się nią jeździ i wogule.

A wogule to gratuluje zakupu z nieukrywaną odrobiną zazdrości :)

Pozdro all

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem kumpla zieloną zx6 na Starówce i stało się.Jest tylko że zx9r a jeździ się super,ja jestem zadowolony -nic dodać nic ująć 26 :smile2: 0 km/h już pomykałem (hamulce są prima) i to mi wystarczy,generalnie to pomykam ze spokojem,a jak by trzeba było przycisnąć to jest czym.

Wrażenia z jazdy - niesamowite bo przesiadłem się z małego gluta.

Motocykl mimo swego wieku prezentuje i zachowuje się świetnie,natomiast chciałbym się dowiedzieć na temat tej maszyny jak najwiecej dlatego proszę odwiedzających o ewentualne opinie na w/w temat

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w starszych "Motocyklu" i "ŚM" opisywali kawkę. Jeżeli twoja jest wyprodukowana w 98 roku, to jest to najbardziej polecany rocznik (oprócz tych od 2002)... lżejsza od poprzedniczki (coś koło 212 kg), poprawione z regulacją zawieszenie... Jest bardziej "turystyczny" od bladego i R1 jak i GSXR-ów - znaczy jeśli chodzi o komfort, bo jeśli chodzi o osiągi to w swoim roku wygrywał wszystkie testy w swojej klasie.

 

Sam się nad nim zastanawiałem, po bardzo dobrych doświadczeniach z ZZR ale... akurat w promocji trafiło się maleństwo...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !!

Ja mam 9-tke starsza z 95 r. od Pabla.

Jestem bardzo spokojnym uzytkownikiem, ale mam nadzieje, ze juz wkrotce Pawel opisze Tobie jak jezdzi sie przy maxymalnych predkosciach i podczas roznych ewolucji.

Dotychczas dowiedzialem sie, ze pieta achillesowo glowice wtrysku paliwa, a dokladnie ich polozenie, co trzeba sprawdzac. Druga sprawa to lancuszek alternatora, ktory dosc szybko sie wyciaga i daje charakterystyczny halas po odpaleniu.

Na mojej jezdzi sie dobrze, jest ciezka i dobrze trzyma sie szosy. Na osiagi takze nie narzekam, ale przerastaja moje umiejetnosci.

Spalanie - ja mam ok 6l pawel mial ok 15 wiec wszystko zalezy od stylu jazdy.

Pozdrawiam i napisz swoje wrazenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stawania na gumę to rewela ale mnie takie zabawy nie bawią choć są widowiskowe i podkreslają "obycie i umiejętności motocyklisty",widziałem jak kumpel się nakrył i to mi wystarczy....

Nie chciałbym aby moja Kawa tak wyglądała jak jego,mam ją od niedawna i chcę się trochę nią nacieszyć bo jest w super stanie i bez ryski-szkoda by było a kasę wolę wydawać na inne przyjemności niż naprawa....

Samochodem też nie jeżdżę na dwóch kołach.....

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kilka słow ode mnie:

 

(hamulce są prima) i to mi wystarczy,generalnie to pomykam ze spokojem

Tak, jesli ze spokojem, to faktycznie hamulce sa prima.

 

lżejsza od poprzedniczki (coś koło 212 kg),

 

Model '98-99 wazy 186 kg (stan suchy),

 

 

Dotychczas dowiedzialem sie, ze pieta achillesowo glowice wtrysku paliwa

 

Wtrysku paliwa? 8O 8O 8O

 

Ogolnie fajna maszyna dla "plastikowych turystów". Czasami pojawialy sie problemy z 2gim i 3cim biegiem - zdarzalo sie ze lubily wypadac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.mcnews.com.au/Testing/zx9r.htm tutaj masz dobry opis.

co do serwisu, to olej+filtr co 6k, zawory+gaźniki co 12k.

moim zdaniem maszyna jest idealna ;)!

podróżuje się wygodnie, choć trzeba się przyzwyczaić, bo jednak dość spory ciężar ciała opiera się na rękach.

pali różnie - od 5-6 do 8-9/100 - zależy od stylu jazdy.

mocy mu nie brakuje, w trasie praktycznie nie trzeba redukować przy wyprzedzaniu.

polecam ci od razu zmianę szyby - najlepiej na racingowe MRA - komfort bez porównania większy (zwłaszcza, jak się jeździ z tankbagiem).

jeśli chcesz, to mam service manual - ale duży, więc nie będę na serwer wrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...