Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lucek poszukaj bo niedawno był temat o tl. sam podrzucałem komuś zdjecia z motocykla chyba kwietniowego.

 

ps. nie za mało lat masz chłopczyku na tl'kę ? (joke oczywiście :buttrock:)

no chyba cos pokiełabasiłem bo na 13 to chyba nie wyglądam.. lukne zaraz do motocykla dzieki...

 

 

 

Mase bzdetow wypisuja o tej furce.

Ja mam 98 rocznik.

Silnik chodzi idealnie (odpukac) zmieniam tylko olej i filtr i git.

Nie pali oleju wcale.

Pali tak kolo 7-8 litrow benzyny na 100.

Opony ida szybko dosyc.

Zadnej shimmy, idzie prosto jak po szynach (z fabrycznym amorem) naprawde stabilna fura, ani szyny ani dziury go nie ruszaja.

Po dluzszej trasie (powyzej 500 na raz) cos skrzypi w zawieszeniu.

Osiagi ma lekko mowiac wystarczajace (no np gsxr1000 to cie spoko objedzie), tak o normalnie.

 

Fajnie i bezpiecznie wyprzedzisz kazde auto na 3go czy 4go.

Porzadny supersport za ponizej 10 tysiecy pln. Polecam

 

Wszystkie TLki sa SRAD

 

No w sumie to one tez mają suzuki air ram direct.. w kazdym razie chodzilo mi o tą tl ktora wygląda jak gsxr srad jest troche bardziej plastykmi zabdowana..

http://atsearch.autotrader.co.uk/www/bikes...search_full.y=9

 

Super mszyna... i prca tego silnika...gesia skórka mi staje jak ja widze w akcji :icon_mrgreen: ...tak wiec dzieki furiat troche mnie uspokoiłes jak sie dorobie to wymienimy sie opiniami... moze jeszcze w tym sezonie sie trafi ziarko slepej kurze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez sie pochwale :notworthy: posiadam TL 1000s 97' prawdziwa bestia :bigrazz: napewno nie jest to motocykl tuzinkowy i nie dla tych co zaczynaja jezdzic potrafi naprawde zaskoczyc ale za to go lubie !!;) jak narazie brak awarii :flesje: i bez amora skretu nie podchodz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie wiecej o tej gwarancji na ramy?? tak z ciekawosci pytam :cool: mi nie peka ale roznie bywa lepiej miec juz jakas wiedze na ten temat ;) jak narazie widze same plusy tego motocykla :banghead: nawet spalanie jakos mi nie przeszkadza (od 8 do 10 l/100km ) chyba sie zakochalem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym roku sam śmigałem po Peterborough moją byłą Suzi TL 1000R ... w Anglii dobre drogi to sobie można polatać... czasami lataliśmy na kilka motocykli, mój angielski znajomy latał TL1000S z chyba 96 albo 97 roku... motocykl wyglądał jak spod igły ... nalatane miał chyba coś około 45 tys mil i śmigał jak dziki i to chyba bez amora skrętu ... Poczytaj sobie forum użytkowników TL... skoro siedzisz w Anglii to angielski znasz... www.TLplanet.com tam typ opisywał przypadek zatarcia TLa...rzekomo s powodu latania na gumie...podobno pierwszy cylinder ma nie wystarczające smarowanie kiedy robi się większe odległosci na gumie....

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ ZNAM KRZYSKA Z PETERBOROUGH KTORY JEZDZIŁ NA TL-CE..PRACUJE W BORN ROBI TAM MOTY,TERAZ MA CBR600 2003ROK CHYBA...ALE TEN SWIAT MAŁY..WIEC TO O TO CHODZI Z TYM SMAROWANIEM, W TAKIM WYPADKU CHYBA PODARUJE SOBIE TEGO SPRZETA..MOZE ZDECYDUJE SIE NA FIREBLADE 900 ONE SA WSPNIALE WYWZONE TYLKO ZE NIE TAK ŁADNE JAK TL..NO I MAZENIA O V-CE BEDA MUSIAŁY POCZEKAĆ...DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONOC W MODELACH OD 2001r TA USTERKA ZOSTALA USUNIETA ALE TEZ W UK CENY TEGO ROCZNIKA SA DUZO WYZSZE W STOSUNKU DO STARSZYCH, MOZE WLASNIE DLATEGO...CIEKAWE CZY DA SIE TO JAKOS TANIO WLASNYMI SIŁAMI W TYCH STARSZYCH ZROBIC(NP WYMIANA POMPY OLEJOWEJ)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...