Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lefthandy

A no chodzi. Za dychę z kosztami sprowadzenia... Tam jest napisane, że typ tylko wysyła na terenie UK. Ale jakby kilka osób tak się zorganizowało. W UK aktualnie mamy min. jednego usera KCM - Roberto. Trzeba by się dogadać po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chodzi. Za dychę z kosztami sprowadzenia... Tam jest napisane, że typ tylko wysyła na terenie UK. Ale jakby kilka osób tak się zorganizowało. W UK aktualnie mamy min. jednego usera KCM - Roberto. Trzeba by się dogadać po prostu.

 

transport to od 150 do 250 funtow...

jedynie kwestia zorganizowania platnosci i odbioru...

od biedy mozna tam poleciec na miejsce tanimi liniami i wrocic busem z moto na przyczepce ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego, szanowny kolego, ze taki importer z Polski liczy na szybki zarobek i chce szybko napelnic kieszen.

Nie zna podstawowych zasad sprzedazy, marketingu i dbania o klienta, tylko od razu idzie na calosc.

Na zachodzie sprzedaja z mniejszym zyskiem, ale wieksza ilosc motocykli a i tak zarabiaja na tym .... w dluzszej perspektywie czasu :icon_mrgreen:

Polska to jednak dziki kraj ....

Dlatego ja w rozmowach z kumplami doradzam im jechac chocby do UK i kupic sobie motocykl :crossy:

 

 

W.Sz.majkelpl! to nie tak jest do końca :icon_rolleyes: zapomniałeś że przy imporcie do firm obowiązują trochę inne parametry działalności gospodarczej.

To pazerność naszego państwa/urzędników/ i jego wyrafinowane działania w celu pozyskania w sposób jak najbardziej skomplikowany a co za tym idzie przy nakładzie finansowym importera tak bardzo podnosi koszty sprowadzanego towaru.

Przy imporcie przez jedną osobę co urzędas może powiedzieć a przy masówce?;bardzo wiele i to za to my tak bardzo dużo płacimy za towary przy tak niskich dochodach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pazerność naszego państwa/urzędników/ i jego wyrafinowane działania w celu pozyskania w sposób jak najbardziej skomplikowany a co za tym idzie przy nakładzie finansowym importera tak bardzo podnosi koszty sprowadzanego towaru.

 

No po trochu pewnie tak, ale to IMPORTER ustala cene i czesto, gesto wymysla ja z sufitu czekajac na leszczy co a noz kupia po tej cenie :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Kurcze, bo 20tyś. za LF400 to gruba przesada. Biorę szybki kredycik w PKO BP w wysokości 7tyś. i mam Triumpha Speedmastera nowego z salonu na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bo 20tyś. za LF400 to gruba przesada. Biorę szybki kredycik w PKO BP w wysokości 7tyś. i mam Triumpha Speedmastera nowego z salonu na gwarancji.

 

 

chyba euro i to na połowę motocykla :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba euro i to na połowę motocykla :icon_biggrin:

Witam Sam.Mam radoche, kupilem Yamahe Virago 750,w poniedzialek bede mial w domku.Super stan techniczny i wizualny, bede drugim wlascicielem pierwszym byla kobieta, full wypas, logo chrom na lacznikach srubach, na dodatkowych swiatlach halogenowych, karganik.Szkoda tylko ze o Rometa 250 nikt nie pyta, moze jak sie sezon zacznie????Pozdrawiam, ha ha pochwalilem sie , ale jak tego nie uczynic kiedy ma sie milego kolege w Twojej osobie pozdrawiam Mikolaj Krakow :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sam.Mam radoche, kupilem Yamahe Virago 750,w poniedzialek bede mial w domku.Super stan techniczny i wizualny, bede drugim wlascicielem pierwszym byla kobieta, full wypas, logo chrom na lacznikach srubach, na dodatkowych swiatlach halogenowych, karganik.Szkoda tylko ze o Rometa 250 nikt nie pyta, moze jak sie sezon zacznie????Pozdrawiam, ha ha pochwalilem sie , ale jak tego nie uczynic kiedy ma sie milego kolege w Twojej osobie pozdrawiam Mikolaj Krakow :crossy: :icon_mrgreen:

 

 

No to szczena mi opadła :icon_eek: dobrze że mam jeszcze własną bo inaczej pewnie bym ją gdzieś zgubił z wrażenia :icon_biggrin: gratuluję z całego serca :lalag: mam tez nadzieje że nie będziesz się mnie wstydził i pozwolisz abym Ci towarzyszył choć by i ze sto metrów w tyle :icon_biggrin:

Co do sprzedaży r 250 to się. nie denerwuj sezon dopiero się zaczyna.

Ceny motocykli poszły wyraźnie w górę to na pewno trafi się kupiec. :crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczena mi opadła :icon_eek: dobrze że mam jeszcze własną bo inaczej pewnie bym ją gdzieś zgubił z wrażenia :icon_biggrin: gratuluję z całego serca :lalag: mam tez nadzieje że nie będziesz się mnie wstydził i pozwolisz abym Ci towarzyszył choć by i ze sto metrów w tyle :icon_biggrin:

Co do sprzedaży r 250 to się. nie denerwuj sezon dopiero się zaczyna.

Ceny motocykli poszły wyraźnie w górę to na pewno trafi się kupiec. :crossy:

Wiesz ze to co napisales potraktowalem jako mile slowa, dzieki, nigdy przez lata majac lepsze czy gorsze motorki nie nosilem glowy w chmurach, ciesze sie gdy kogos wartosciowego poznaje, a to ze sam jestem wesolek i romantyk tez czasami umie wykrecic mily wesoly numerek.{Pozdrawiam ale mine mam nie tego bo za oknem sypie snieg, a mnie sie juz jazda na full mazyla.Pozdrawiam :flesje: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

lefty mial na mysli dolozyc 7 tys do 20 i kupic speedmastera za 27 tyś pojemnosci 900 ccm.

 

Dokładnie. Tyle kosztował w tamtym roku między sierpniem i grudniem. Jakiś dwulatek z przebiegiem ok. 9000km kosztował już w przeliczeniu 15000zł.

 

Ta nówka za dychę sprowadzana z UK. To akurat cena dla takiego sprzęta.

Chińskie sprzęty wcale nie są tanie, tak na prawdę. To sprzęty markowe są przeszacowane. Ale skoro są ludzie, którzy chcą za tyle brać... to nie racjonalne było by obniżanie ich cen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...