Skocz do zawartości

Kulikowisko - Edycja Zimowa -> 14 Stycznia!


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje przybycie stanęło pod znakiem zapytania  ... szkoda, bo bywałem regularnie  . niestety chyba jutro sie nie pojawię. choć gdyby sie nagle okazało, ze jednak bede miał możliwość - bede zaprzęgiem

 

No student masz przechlapane, to ja swoje stare kości chcę tam zawieźć a Ty mówisz że nie przyjedziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z Enduroguy'em wielka prosbe. Kto bylby gotowy do poswiecenia sie i przejechania przez zeran z pczyczepa. Oczywiscie za wache wszystko oddajemy + jakis bonus sie wymysli. Poprostu jest honda niezarejestrowana wiec jechac nia to glupota a milo by bylo jakby bylo jedno enduro wiecej :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, było i sie skończyło :) Tym razem krócej i w mniejszym gronie niż poprzednio ale i tak bardzo sympatycznie i miło :) Można było sie troche pomęczyć w śniegu :mrgreen: A Tomek jak zwykle wszystkich opieprzał za to że coś źle robią ;););) W tym cały urok, nie? ;)

Dziękuje za spotkanie, czekam na kolejną edycje :P

 

A i jeszcze jedno... FOTKIII!!! ;)

 

P.S. Trzeba jednak brać zapasowe klamki :roll: :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w domciu, było superancko. :)

Pogoda nawet dopisała ale miało być cieplej, jeżdząc po placu można było się ostro spocić, natomiast na asfalcie było całkiem ciepło tylko paluchy marzły, najbardziej prawa ręka gdy już wracaliśmy bo urwałem listka podczas gleby.

 

Ogólnie imprezka udana, było sporo lodu gdzie moja XL-ka okazała się trochę przyciężka i tu właśnie ta gleba. Po śniegu jeździło się bardzo przyjemnie, muszę przyznać że tylko trochę ciężej niż po kopnych piachach typu plaża.

 

Dzięki wszystkim za wspólne spotkanko, pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było extra

Jak wiekszosc poszla to zaczelismy myslec o Agro Tjuningu motocykli (naklejki z diabelkami i.t.d)

Tutaj Link:

resizeofpict00553om8fk.jpg

Ps. Fajne dupy na nia wyrwalismy.

Tomek poznal kolejna slowaczke jadac tw'tka (kiedy szukali neona ktory odpadl). Ogolnie tuning pelne geba :) :) ;)

Greedo jak Ci sie podoba? Jestes w tym dobry ;)

enduroguy pomagal w doborze naklejek i montazu neona

BTW. Bylo super, niemoge sie doczekac nastepnej edycji. Full Rispekt for Kornel :P

Max i Kuba

POZDRO ZIOMMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza :) Wolałbym jednak bez śniegu pojeździć... (lusterko zabiłem :? ). Niedługo postaram się (albo GT80) o zdięcia.

P.S - jakby się kto pytał czemu mi moto na koniec nie chciało gadać to mówie: świece NGK można sobie wkręcić w * a nie do silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie odmarzłem i mogę zarzucić kilka wybranych fot.

 

PS. Na przyszłą zimę muszę sprawić sobie coś lekkiego na kostkach' date=' i nie widze inaczej...[/quote']

 

Ja też już zdążyłem odtajać i wybieram się na małe co nieco do Bikersów czy jak ich teraz zwą.

 

Ad PS. Skuterek na zimowych oponkach? :mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...