Skocz do zawartości

Kulikowisko - Edycja Zimowa -> 14 Stycznia!


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mróz ostatnio w ryja szczypie i tak się właśnie zastanawiam, bo moto mi różnie gada przy większych minusach.

No i jeszcze wolnego nie załatwiłem ale zostało kilka dni i może się cosik jeszcze zmieni. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KML

Pojawic Sie trzeba :buttrock:

Kominiarka pod kask, dobre rekawiczki, kurtka, spodnie buty i az za cieplo. Co do pracy to 1 dzien wolnego powinienes wywalczyc.

Ja sie pojawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KML

Pojawic Sie trzeba

Kominiarka pod kask' date=' dobre rekawiczki, kurtka, spodnie buty i az za cieplo. [/quote']

 

Nie chodzi tu o to że mi bedzie zimno, bo ciuchów to mam na różne okazję.

Jak ostatnio jeżdziłem przy minusach to miałem problem z zapaleniem moto, może dlatego że długo stała bez ruchu.

 

W piątek się okaże czy będę miał wolne. :buttrock:

 

Dopisano po pijaku :D 22:52 :

 

Wolne już teoretycznie mam, nawet pogodę oglądałem i powiedzieli że ma być pięknie .

Kto jedzie z Natolina/Kabat może pojedziemy grupką będzie cieplej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kurde nie wiem czy bede, bo sie z kolega EnduroMax'em nie moge skontaktowac (dzis mielismy maszyne szykowac, a ten sie ********** jak bąk i nie ma z nim kontaktu) . MIalem sie z nim jakos ustawic a tu kicha... Chyba ze mi ktos wytlumaczy jak dobrze dojechac autobusem z Józefowa k/o Otwocka, bo ja sie na tym nie znam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje przybycie stanęło pod znakiem zapytania :roll: ... szkoda, bo bywałem regularnie :D . niestety chyba jutro sie nie pojawię. choć gdyby sie nagle okazało, ze jednak bede miał możliwość - bede zaprzęgiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy

Szkoła :D

A że ty nie odbierasz domowego to....;)

Powiem Ci tak

Wstajesz Rano. Ja Cię odbieram z rona waszyngtona i jedziemy

 

[ Dopisane: 13-01-2006, 20:59 ]

wieczny student

Foch jak nieprzyjedziesz ;)

A co takiego stanelo na przeszkodzie??

No Szkoda

z Enduroguy'em juz ustalone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...