Skocz do zawartości

Wskaźnik biegu ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejka! nie no mi potrzeba do maszynki supermoto ... jestem super poczatkującym i wszystko co mi moze pomóc w opanowaniu jadzy jest jak najbardziej mile widziane... a tak serio to przeglądałem zdjęcia na necie i chyba cos takiego własnie znalazłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem super poczatkującym i wszystko co mi moze pomóc w opanowaniu jadzy jest jak najbardziej mile widziane ...

 

Wiem coś otym jak byłem początkującymto też chciałem sobie takie urządzenie założyć, ale po miesiącu nauczyłem się słuchać silnika.

 

Naucz się słuchać silnika. Zapamiętaj że np. gdy jedzież i motor zaczyna się dławić brakować mu mocy to musisz zredukować bieg, jak jedziesz na odkręconej manetce do końca to czas dać o jeden bieg wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem rozpracujesz biegi. Poprostu moze jeszcze nie opanowales motocykla jezdzij wiecej to samo ci to przyjdzie, bo ja tez najczesciej jak mam nowy motocykl to np brakuje mi 7 biegu :)

albo nie potrafie wbic luzu :P

pzdr 8)

P.S ZYCZE SZYBKIEGO OPANOWANIA MOTOCYKLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku masz najwspanialsze moto na świecie... !! :!:

 

"Mam Yamahę XT660X"

 

Jaaaaa teeeeż chceeeee :cry:

 

nic nie psuj.. naucz sie słuchać silnika! ja mam obrotomierz i mi w ogóle nie jest potrzebny... daj spokój... wyrzucisz tylko kase na zbędny bajer :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wcale nie taki glupi pomysl... Ile razy zdazylo wam sie wbijac nieistniejaca 7 :P?? A tak jedno spojzenie i juz wiesz na czym stoisz tzn jedziesz :):P Pozatym Sm to nie enduro czy cross i 2kg w takim wypadku naprawde duzo juz nie zmienia, szczegolnie przy masie xt660x...

Tylko ile takie cudo kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rzadko wiem na ktorym biegu jade Wink

ja sie mniej wiecej orientuje :-D , a biegi zmieniam odruchowo blye tylko moto dobrze ciagło :) i według mnie(i tak jak to juz było wczesniej powiedziane) wskażnik biegu to tylko niepotrzebny wydatek i bajer który bedzie odwracał twoja uwage, jak nie jestes pewien kiedy zmienic bieg to popatz na obrotomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie mniej wiecej orientuje Very Happy

 

DRą to też sie orientowałem ale crosówka to troche inna sprawa.

masz prostą to podpinasz ile wlezie nie spuszczając z gazu, hamowanie, redukcja, zakret i znowu to samo. Tam nie ma czasu na zastanawianie sie którym biegiem jade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... wiadomoze jazda i jazda ... i wszystkiego się naucze :) Z dnia na dzień jest coraz lepiej ale nie jest jeszcze dobrze tym bardziej ze jest to pierwszy mój motocykl. Dalej jestem ciekawy czy coś takiego istnieje? kilka osób wspomniało o obrotomierzu... też mnie to interesuje - gdzie mozna zobaczyć jak to wygląda i ile kosztuje? nie ukrywam ze ogólnie interesuje mnie sporo rzeczy które mozna dołożyć do maszynki. Obecnie zbieram kase na handguardy bo takich nie posiadam jeszcze... tak ze jezeli ktoś ma info to poproszę ...

 

tutaj znalazłem sklepik i sporo rzeczy do XT660X ...

 

http://www.off-the-road.de/enduro/zubehoer/xt660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...