Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieję że gościu nie nabije mnie w butelkę i wyśle ten kask, nigdy nic nie kupowałem w ten sposób :icon_mrgreen: Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z motocyklami, na dodatek mam WSK-ę którą nie przekraczam 40km/h zazwyczaj więc chyba da radę. Na pewno jest lepszy od jakiegoś Tigera, a jak popracuję nad wyglądem to nie będzie tak źle :buttrock: Pozatem za te pieniądze to nawet tych gogli bym nie kupił… Jak dojdzie (musi!), to zerknę jak on wygląda. Podobno był tylko przekładany z pułki na półkę. Ten kask nie wydaje mi się taki zły. A max... Dzisiaj go przymierzałem. Bardzo dobrze pasował i strasznie mi się spodobał. Ale kask muszę mieć na wakacje (no cóż, babcia się martwi), a na max-a bym nie uzbierał do tego czasu. Pozatem jeszcze gogle… A tak kask mam(oj oby!), nie najgorszy chyba (na wyglądzie mi nie zależy specjalnie), z bardzo dobrymi goglami(chyba http://img68.imageshack.us/my.php?image=gogle1yw.jpg ) :banghead: Jak wszystko wypali to postaram się jak najszybciej opisać jak on wygląda, i czy się do czegoś nadaje. Pozdrawiam.

Edytowane przez Lesnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba Qrde pożegnam ze swoim kaskiem. ;( wnętrzności pies wygryzł, to jakoś to połatałem, to teraz jeszcze szybka poszła już drugi raz. :D Qrde, tylko co ja kupie za mój skromny budżet? :D chyba Qrde pier...go tigera jak sie wkurze.... :D Widział ktoś na allegro jakieś oferty ciekawe tak do 100 zeta????

 

http://allegro.pl/item102630030_nowy_orygi...60_jakosc_.html

 

Hm. nigdy w takim czymś nie jechałem. :9 wie ktoś, czy mocno wieje w buzie, szyje?? czy nie? bo fajna cena i niezle wygląda ten kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz stracić szczękę przy pierwszym wypadku to go polecam :D. Na Twoim miejscu pożyczyłbym kasę i kupił coś w miarę fajnego. Ja 4 lata musiałem tłuc się w kasku tornado którego odziedziczyłem od brata, dopuki nie uzbierałem kasy na swojego Lazerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie.. tego oczekiwałem, żeby ktoś wybił mi to gówno z głowy.. hehe... :D A teraz pewnie kupie sobie jakiś szajsowny kask, a po wakacjach coś lepszego. :D Bo to co mam, to sie już naprawde rozpada.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem nowego kasku do moto i niewiem co mam o tym myśleć bo niby ma 5lat gwarancji i fajne rysunki+kominiarka gratis

http://www.allegro.pl/item101478241_lazer_...rka_gratis.html

Pozdrawiam MUMA

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazera mogę polecić z czystym sumieniem, ja posiadam model Vertigo LX. Polecałbym jednak przymierzenie odpowiedniego modelu w sklepie, a potem dopiero zamówć na allegro. Ja chciałem zamówić przez neta bez przymierzenia i popełniłbym wielki błąd co do rozmiaru, o kolorze już nie wspominając :icon_exclaim:.

 

Edit:

Proponuje jeszcze zakup "pinlocka", przydatny bajer :biggrin:

Edytowane przez Cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem nowego kasku do moto i niewiem co mam o tym myśleć bo niby ma 5lat gwarancji i fajne rysunki+kominiarka gratis

http://www.allegro.pl/item101478241_lazer_...rka_gratis.html

Pozdrawiam MUMA

 

Zaje....ty, chyba sobie jeszcze troche dozbieram i kupie cos takiego, ale wolałbym ze sklepu, jakos nie mam zaufania do allegro. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, czasami to naweyt drożej niz w sklepie jest. :wink:

Tak masz racje ale i tak niemam blisko sklepu z akcesoriami motocyklowymi wiadomo że zanim kupie to sprawdze gdzie indziej w necie może jakaś firma to sprzedaje o 50 zł taniej:)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koluszki są w woj.łódzkim przy Brzezinach bądz łodzi

Owszem jest jeden sklep w brzezinach ale tam mają kaski tigera po 120zł(na giełdzie taki 55zł a sprzedają tak drogo ponieważ na odległość 30 km niemają żadnej konkurencji.....niestety te cioty naliczają se marże 200% towaru np.kupiłem u nich tłok do rometa za 19zł a w agmocie dał bym 8zł)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz muma, ja na twim miejscu pofatygowalbym sie na tyle i przejechal te 30 czy 40 km do lodzi i kupil porzadny kas badz tez przymierzyl sie do zakupu. jesli masz srodek jakiegos transportu to nie czekaj- nie daj zarobic dziadostwu. swoja droga to czasem jezdze w tamte okolice wiec moglbym kupic ci cos, gdybys potrzebowal i bysmy sie dogadali jakos.:icon_twisted:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...