Skocz do zawartości

Długa droga dookoła świata


marcel119
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to dla tych co jeszcze nie oglądali tego serialu dokumentalnego.

powtarzać go będą w ten czwartek 08.12.2005 Viasat Explorer 17:00 dalsze części przez kolejne dni

 

 

 

 

Serial dokumentuje losy wyprawy dwóch brytyjskich aktorów - Ewana McGregora oraz Charleya Boormana. Po dziewięciu miesiącach przygotowań rozpoczyna się trzymiesięczna podróż, w trakcie której Ewan, Charley oraz ich kamerzysta pokonują trasę z Londynu przez Europę, Azję, Kanadę i USA aż do Nowego Jorku. Dzięki kamerom przymocowanym do kasków i motocykli, Ewanowi i Charley'emu udało się uchwycić ogromną skalę ich przedsięwzięcia oraz towarzyszące mu emocje. Osobisty i szczery video-pamiętnik opisuje ich zmagania z okropną pogodą i atakami komarów. Relacje obfitują w motocyklowe kraksy, awantury na granicy, kłótnie pomiędzy uczestnikami wyprawy oraz ryzykownych incydenty na odludnych bezdrożach. Serial ukazuje falowanie nastroju podróżników oraz determinację, z jaką dwaj przyjaciele zamierzają doprowadzić wyprawę do szczęśliwego końca.

 

 

 

Ciekawy jest ostatni odcinek, kiedy to spotykają się kolesiami z OCC oraz ze swoimi rodzinami

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest ostatni odcinek' date=' kiedy to spotykają się kolesiami z OCC oraz ze swoimi rodzinami

 

POLECAM[/quote']

hej - a dla z kolei mnie te odcinki z usa/kanady to lipa. najbardziej mi podeszly te z rosji, kazachstanu i mongolii, czyli jak bylo naprawde hardkorowo (kazach. - caly czas milicja sie do nich przywalala i wiozla ich w konwoju jako vipow, mongolia - malo asfaltu;)))

ale najlepszy moment z rosji - kamerzysta lamie rame w swoim sprzecie (wszyscy trzej jechali na 1150 gs), biora ja do spawania i zapominaja lamy odpiac akumulator. spiecie pozbawia ich komputera, a wiec takze hamulcow (abs sie usmazyl...) i kupuja kamerzyscie miejscowe moto - nowke za 1000 euro. no i jada po tych bezdrozach, glowni bohaterowie ciagle sie wywracaja, a kamerzysta jedzie na tej czerwonej, lokalnej 250-ce jakby nigdy nic. ostro wkurzeni pytaja dlaczego sie nie wywraca, a ten na to, udajac rosyjski akcent, "because i'm the red devil" :D)))

mam cala serie na dvd (po angielsku) - jakby ktos sie mial jakis fajny film (np. ten z baja 1000), to mozemy sie na chwile wymienic

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie jednak poszukać, chciałem pójść na łatwiznę :) .

Może brat Azureus lub DC+++ coś poradzi :P

 

[ Dopisane: 11-12-2005, 23:18 ]

no i znalazłem torrenta, zajmuje aż 2,53GB. Polecam:

http://www.torrentspy.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest ostatni odcinek, kiedy to spotykają się kolesiami z OCC oraz ze swoimi rodzinami

 

POLECAM

 

hej - a dla z kolei mnie te odcinki z usa/kanady to lipa.

 

 

a mnie się podobało jak tęsknili za cmentarną drogą na sybirze i wesoły moment jak stary Evan'a na moto podjeżdża jako koleś z BMW. a przecie miał operacje bioder. Ogólnie to cały serial to mój ołtarzyk. jeszcze by mi się przydało zgrać mondo enduro. kiedyś na discovery leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapłacę za płytę i koszt wysyłki. Tylko będzie ktoś kto to ma i wyśle?

Pozdrawiam

Wyatt

ja mam, moze sprobuje sklonowac w swieta. tylko to 3 razy DVD... chetniej niz pieniadze przyjalbym - jak juz wspominalem - jakis fajny film na wymiane. chocby ta baje 1000...

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbista sprawa!Marzenie życia!

Po powrocie motocykle zostały sprzedane na aukcji,z której dochód poszedł na cele dobroczynne.

Cóż,może kiedyś?Motocykl (GS1150) już mam.. :lol:

Pozdrawiam wszystkich podróżników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...