Skocz do zawartości

osiągi simsonów


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

keeway'a focusa cos mi sie zdaje ze kumpel ma takie cos.. i leci mu 70-75 :D a licznik zaklamuje gdzies o 20-25:D i na jakich miezycie to licznikach?? simsonowskich ?? no to powodzenia kumpel jedzie 80 (licznik simka) a ja 60 ;) (elektorniczyny dobrze ustawiony sprawdzany z Octavia 99' i senda SM '02) wejzcie sie puknijcie ,konstrukcja simka ma okolo 20 lat jak nie wiecej i jest motorowerem a nie plastikiem a wy zaraz napiszecie słynne VMAX 120:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem wcześniej było mierzone samochodem. A co z tego że simson ma 20 lat :?: Wszystko zależy od jego stanu technicznego. Myślicie ile wyciągały nowe simki (s51) :?: Na pewno nie 65km/h. Wujek mojego kuzyna (ten który mi robił zapłon) ma swojego simsona od nowości i na oryginalnych częściach i wyciąga mu 85 km/h :!: A chodzi mu tak cicho, że prawie go nie słychać. Zresztą sam kiedyś miałem pożyczonego s51N (3 biegi) który był prawie nieużywany i był mocny jak cholera (podnosił kółko nawet jak powoli sprzęgło puszczałem), a V-MAX też było 75km/h ale sprawdzałem tylko simsonowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiem, że miałeś dużo przeróbek, ale trzeba też uwzględnić to, że napewno twój simson był znacznie mocniejszy od mojego i miał lepsze przyśpieszenie. No szybszy oczywiście też był skoro 85 osiągał. Zresztą simki które osiągają 65km/h na pewno nie są simsonami po kapitalkach, sami przyznajcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiboS60 obejrzałem twój filmik i widzisz... Może twój simson wyciąga 76km/h, ale po tym co robiłeś na filmiku widzę, że twój jest znacznie mocniejszy od mojego. Mój tak swobodnie na kółko nie stanie jak twój. Nie muszę się jakoś wysilać, ale twój na kółku przejedzie więcej niz mój i szybko się podnosi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą simki które osiągają 65km/h na pewno nie są simsonami po kapitalkach' date=' sami przyznajcie ...[/quote']

Mój jeset w 100% oryginalny i tyle właśnie osiąga co mierzyłem z 4-ma samochodami ;) . Dodam, że mam licznik wyskalowany do 80km/h przez co jest dokładniejszy. Co do spalania to 2l. Były czasy, że schodził do 1,7 8) jak jeździłem z kumplem i jego rometem.

 

ps. DiboS60 można z kądś pobrać ten filmik o którym mówi drops? Chętnie bym obejżal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc różnie jest, ale co ja na to poradzę :P Też mam licznik do 80 km/h. Szczerze to sam się dziwiłem że po ustawieniu zapłonu simek dostał takiego powera. Ale dobra, nie będę się już tłumaczył, bo nie mam jak udowodnić że mój simek tyle wyciąga. To trzeba zobaczyć ;) . Może w styczniu nakręcimy z kolegami filmik jak się ścigamy 8)

DiboS60 można z kądś pobrać ten filmik o którym mówi drops?

Filmik ten znajduje się w dziale Motorowery/Skutery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drops Nie mówie, że twój simek nie wyciąga tyle tylko trudno w to uwierzyć bo wszystkie z którymi miałem styczność nie osiągały takich prędkości, ale słyszałem od wielu osób o takich właśnie prędkościach jak u Ciebie. Na filmik czekam z niecierpliwością :D Ja gdzieś na wiosne jakiś nakręcę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje moj idzie swobodnie na kolo niewazne gdzie siąde troche gazu sprzeglo i na gumie;]Jak ma dobry dzien to i bez sprzegla 8) A jak sie upre to z drugiego biegu jestem na kole przy 50 kmh jak chcecie to nakrece screna jak stawia na gume z 2 przy takiej predkosci ;) Ale narazie nie bo dzis sie wyjezdzilem zeby nakrecic ten film hehe pozdrawiam

A Film znajduje sie w dziale motorowery ;) CZekam na waszą opinie w tamtym temacie pzodrawiam :P Kazdym moto cos mozna nawt takim simsonem sie pobawic nieraz jak wyjdzie to kawalek na gumie przejedziesz pozdrawiam :D

 

[ Dopisane: 05-12-2005, 22:31 ]

Aha i waze 71kg ;) ćwiczy sie od czasu do czasu :P :D :D

 

[ Dopisane: 05-12-2005, 22:31 ]

Aha i waze 71kg :D ćwiczy sie od czasu do czasu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

No akurat w to koledze uwierze.

 

enduroguy To trzeba oblać  

Buhahaha to fakt :D

Pokaz mi jakis inny europejski Motorower z 85 tak wygladajac,wyposazony,z takimi osiągami,jak simson w takiej cenie??

W europie to nic ciekawego nie robia, ale w japonii HOnda MTX, Suzuki Ts50er, Yamaha RD itp :P

Zresztą simki które osiągają 65km/h na pewno nie są simsonami po kapitalkach, sami przyznajcie ...

Moj po kapitalce jak sie bujnal do 70km/h to swieto było!

MAsz racje moj idzie swobodnie na kolo niewazne gdzie siąde troche gazu sprzeglo i na gumie;]

Ooo a ja latałem na simaku ktory tez spoko z gazu na gumke stawał. Z zewnatrz moge tylko powiedziec ze byl gaznik binga i tlumik "sportowy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ktoś wcześniej napisał że mierzył ze skuterem (kiłej fokus :D ??). Więc mój kumpel ma TGB czy jakoś tak. Też sie chwalił że idzie mu powiedzmy 70km/h, fakt wg jego licznika tyle szedł :-) ale gdy ja sobie kupiłem DT to śmigaliśmy troche razem i co....i dupa z tymi jego 70km/h. Po prostu liczniki przekłamują, ale nie tylko w Simkach i skuterach więc nie ma co płakać bardzo ;) . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...