Skocz do zawartości

125ccm 4T


Rekomendowane odpowiedzi

pisze,ze jest zablokowana do 100km/h,a ze niby po odblokowaniu poleci 150km/h - prawda to ?  

 

ja w to watpie

 

Ja jestem pewien że tyle nie poleci. Na allegro rózne głupoty piszą. nawet jest temat przy piwie - dziwne aukcje allegro. Może by u nas takie coś zrobić z motocyklami off road.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem,ze to jakies urojenia tego kolesia,ze to tyle ma leciec...

wg danych na stronie producenta to leci to 110km/h co wg mnie jest mozliwe.http://www.motocyklemz.pl/125_sm.html

 

wg danych producenta 110, jednak w tescie bodajze w SM wyszlo ze leci troche ponad 120 km/h. Zastanow sie tez czy chcesz wersje SM czy SX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem,ze to jakies urojenia tego kolesia,ze to tyle ma leciec...

wg danych na stronie producenta to leci to 110km/h co wg mnie jest mozliwe.http://www.motocyklemz.pl/125_sm.html

 

wg danych producenta 110, jednak w tescie bodajze w SM wyszlo ze leci troche ponad 120 km/h. Zastanow sie tez czy chcesz wersje SM czy SX

 

a pamietasz moze ,w ktorym to numerze bylo ? bo bym se z checia poczytal o niej cos w jakiejs gazecie. a co do wersji to do konca sam nie wiem... ale raczej SM ,bo w okolicy 100km (z tego co wiem) nie ma zadnego toru ani fajnego terenu do latania,tylko pola i pola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajna ta MZ 125 SX- nie wiedzialem ze jest taka, myslalem ze tylko SM . troche mnie martwi "Masa pojazdu 133 kg". Mieliscie z taka stycznosc? Ceny nie maja wygorowanych i moze cos by sie znalazlo. Jak sie sprawuje w terenie? Wystarcza jej mocy? Duzo lepszy bedzie KDX/RX (chodzi mi o teren)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem MZka będzie najlepszym rozwiązaniem. Licencja Yamahy,

 

a masz gdzieś artykuł o tym bo ja jakoś nie czytałem nigdzie ze to na licencji Yamahy jest , ale poprostu przez to ze nigdzie nie widziałem albo nie doczytałem. a chetnie bym potwierdził to info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci jednak polecał DR125(jedźiłem na niej ponad rok bez żadnej usterki) dobra cena, tanie w ekploatacji, idealne do lasu i szose jedyna wada to silnik chłodzony powietrzem :? ale np model z 97' mozesz juz dostac za ok. 4-5tys. według mnie DR-y sa najlepsze :!: pzdr dla ekipy z LKS Kicin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że korzystam z tematu ale mam pytanie odnośnie dr i xlr, nowsze roczniki mają elektryczny starter, a starsze trzeba kopać, czy te startery elektryczne są gorsze czy lepsze od tych standarowych kickstartów?

Bo spotkałem się z opiniami, że motocykle enduro z elektrostarterami nie są motorami enduro tylko jakimiś niby enduro i ciężko się nieraz odpala czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo spotkałem się z opiniami, że motocykle enduro z elektrostarterami nie są motorami enduro tylko jakimiś niby enduro i ciężko się nieraz odpala czy to prawda?

jak masz slaby akumulator to slabo odpala i korzystasz z kopniaka

chociaz w TW nie ma kopniaka wiec jak ci sie rozladuje to albo ladujesz albo pych

generalnie rozrusznik to ekstra sprawa - wiem bo nie mam i czasami sie mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...