Skocz do zawartości

junak, pomóżcie prosze!!!!


mario1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym co chcą zakładać rozrusznik do motocykla to sie chyba w dup... poprzewracało. Tyle miałem do powiedzenia ale żeby nie robić offtopa to dodam moją propozycję: 40-sto kilogramowy odważnik na końcu kopnika uruchamiany za pomocą zapadki i kawałka sznurka :-).

 

Dla mnie uruchomić junaka z rozrusznika nożnego wcale nie jest sprawą prostą!

Życze powodzenia! :lol:

Wystarczy nauczyć sie wykorzystywać grawitację wpołączeniu z własną masą. Wykonując lekki podskok można odpalić każdy "kopany" motocykl bez większego wysiłku.

Życzę powodzenie :-).

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T 40-sto kilogramowy odważnik na końcu kopnika uruchamiany za pomocą zapadki i kawałka sznurka :-).

Nie do końca się zgodzę . 40 kilo nie wystarczy a sznurek dla właściciela i twórcy tematu "Odpowiadanie na junak,pomóżcie proszę!!!!"

-Dobić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozrusznikiem do Junaka jest tzw. kopajka... do tego jak uzyjesz glowy i dekompresatora, to problemow miec nie bedziesz. Maly chlopiec wazacy 40kg potrafil moja 500te zapalic, jak jeszcze miala kompresje ponad norme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja poskładałem sam junaka i wiem ze zapalic go przy dobrze ustawionym zapłonie to nie sztuka, a jak jest komus ciezko to wystarczy odpreznik nacisnac i juz praktycznie kopnik nie stawia oporu. Ja osobiscie uwazam ze montowanie wszelakich udziwnien moze sie zle skonczyc. Ale jak juz chcesz to widziałem kiedys Junaka z dotoczonym do wału czopem na pasek klinowy i miał zamontowany rozrusznik z warburga czy z jakiegos innego samochodu ale wiem ze to nie był zbyt udany projekt bo szybko padał akumulator.

Mimo wszystko zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poskładałem sam junaka i wiem ze zapalic go przy dobrze ustawionym zapłonie to nie sztuka, a jak jest komus ciezko to wystarczy odpreznik nacisnac i juz praktycznie kopnik nie stawia oporu. Ja osobiscie uwazam ze montowanie wszelakich udziwnien moze sie zle skonczyc. Ale jak juz chcesz to widziałem kiedys Junaka z dotoczonym do wału czopem na pasek klinowy i miał zamontowany rozrusznik z warburga czy z jakiegos innego samochodu ale wiem ze to nie był zbyt udany projekt bo szybko padał akumulator.

Mimo wszystko zycze powodzenia

 

hej tom- zauwaz ze gosc pisal to jeszcze 2005 roku :icon_twisted:

widze ze jaroslaw- z ktorych stron?

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umre, nieeeee, wiadomo, wszystko mozna zrobic, przerobic, zepsuc, posmarkac, tylko po co? Kiedys sie to robiło bo kazdy chciał miec japonca, czopera, czy jakie tam hu....stwo, a nikogo nie yło stac, to sie wydziwiało z tego co było, a teraz?Kurde taki janek to majatek, sprzedac go puki jest orginał i kupic porzadna japonie i swiety spokój, własiciel bedzie zadowolony, nowy posiadacz janka szczesliwy, i my przeszczesliwi bo nie bedziemy musieli czytac takich pierduł "jak rozpieprzyc dobry silnik":-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten ktoś robił z tym junakiem ze aż ma pęknięty dekiel. Masakra.

A już myślałem ze koło mnie mieszkają normalni ludzie a nie sadyści.

Po prostu ktoś chyba miał zły dzień jak robił ten motor.

Dla tego pana No Coment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ciąg dalszy tematu junak + rozrusznik

Może jeszcze nie wszyscy widzieli

http://allegro.pl/item255173509_junak_zare...rozrusznik.html

Ciekawe jak to się pochyla na lewym łuku ?

 

Pozdrawiam

 

Tyle pracy, kasy, dodatków, kombinowania a wygląda jak gówno... I warte jest tyle samo

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...