Skocz do zawartości

DKW RT3 - poszukuję zdjęć, ilustracji i informacji.


#Ares#
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam wszelkich informacji na temat tego motocykla. Przeszukałem juz sieć, łącznie z Emule i nic zadowalajacego nie udało mi sie znaleźć. Ewentualnie jeśli ktoś z Was zna kogoś, kto może mieć jakies informacje,zdjęcia, rysunki lub części do tego modelu to byłbym wdzięczny za jakiś kontakt do tych osób.

Dodam, że chodzi o model z 1939 r.

 

PS. Może jest na forum posiadacz takiego właśnie motocykla??? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też już widziałem i mam :D . Na dodatek z tych wszystkich wygooglonych zdjęć tylko ze 2 przedstawiają DOKŁADNIE taki sam egzemplarz, do którego szukam informacji.

Szukałem też na stronach obcojęzycznych i też kilka fotek/rysunków ogólnych znalazłem.

Problem polega na tym, że na podstawie tych poglądowych/katalogowych ilustracji, których i tak jest bardzo mało, trudno odtworzyć ze sterty części, motocykl, który bedzie wyglądał identycznie jak tuż po opuszczeniu fabryki.

A niestety w takim stanie obecnie się znajduje. Na dodatek w tej chwili ma pewne braki.

 

Dzięki za pomoc.

PS. Jeśli traficie, choćby przez przypadek na jakies info itp na temat tego modelu to dajcie znać. :)

 

pozdro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

8) Czy chodzi o motorek o pojemnosci 125 ccm?

Protoplastę wiekszości 125 w europie w tym polskiego Sokoła 125?

Bo jeśli to to, to mój kolega miał troche fatnów do zbycia w tym temacie..

Namiar.. Proponuję wejsć na stronę http://www.nsu.motocykle.org/gallery/album...albumListPage=7 i kliknąć na właściciela albumu "Mietek" tam jest mail.

Jeszcze byc może mu się coś zostało z tego sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hejka, postanowiłem odgrzac temat...

Restauruję obecnie DKW RT 125 z 1940 roku.

Poszukuję kilku informacji na temat, ewentualnie rysunków kilku detali, które muszę dorobić,

bo pewnikiem znależć bedzie śmiertelnie trudno :(

 

Jesli ktoś dysponuje takim egzemplarzem i może pomóc będę wdzięczny. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...