Skocz do zawartości

Koniec A w Wawie


shuy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym, o godzinie 8.30 dyrekcja warszawskiego WORDa ogłosiła wstrzymanie egzaminów na kategorię A.

 

Łącze się w nieutulonym żalu, ze wszystkimi, którzy jak np. "Kaśka", może po raz kolejny "Madee" oczekiwali na możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. ;)

 

Wszystkim, którzy jak "Dadeq" czy "Kamperov" dzięki skorumpowaniu Brodatego Gościa od pogody zaliczyli, życzę wody w gaźniku, biegunki i wysypki. :) :P

 

Pozostający w nieopisanym żalu

Szuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, o godzinie 8.30 dyrekcja warszawskiego WORDa ogłosiła wstrzymanie egzaminów na kategorię A.

 

Łącze się w nieutulonym żalu, ze wszystkimi, którzy jak np. "Kaśka", może po raz kolejny "Madee" oczekiwali na możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.  :)  

 

 

po raz kolejny? 8O 8O 8O - nie wiedzialam, ze już próbowałam :roll: ;)

 

cóż... oby do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki Shuy za dobre słowo. Wiedziałem że można na was liczyć. A tak pozatym to też współczuje, bo miałem świadomość że mnie to też czeka, ale udało się. Najważniejsze to sie nie poddawać w dążeniu do upragnionego prawa jazdy kat. A.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałaś coś o 17.11.

Przepraszam, jeśli nieuważnie czytałem.

 

Spoko, nie przejmuj się ;)

to gladiator podchodził 17.11 ale mu niestety nie wyszło.

 

Ja mam teorię 1.12. I teraz pytanie startować czy odpuścić i czekać do wiosny z teorią również. No bo jeżeli śniegi będą dłuuugo zalegać i minie pół roku... chyba odpuszczę teraz. Egh, do bani... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie startować czy odpuścić i czekać do wiosny z teorią również. No bo jeżeli śniegi będą dłuuugo zalegać i minie pół roku... chyba odpuszczę teraz. Egh, do bani...

Jeżeli nie zmienią decyzji to nie masz co się zastanawiać. Chyba, że zdajesz poza Warszawą.

Egzaminy nie są odwołane dzisiaj tylko "do wiosny" cokolwiek to znaczy.

 

K###, k###, k###.

Zima zaczęła się 10 godzin przed moim egzaminem!!!

I jak tu nie wierzyć w Boga. Przecież ktoś musiał to dokładnie przygotować. :mrgreen:

 

kamperow - a dasz się przeeejeeechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślisz, że ja dowiedziałem się, bo akurat przechodziłem w pobliżu?  ;)  

 

Jeżeli ktoś się dowie czegoś nowego - np. od początku grudnia zapowiadają ocieplenie do 23 stopni, niech zapoda info.

pzdr

 

No ja sie wczoraj zapisałem na praktyke(6.12), i kobieta w okienku powiedziała żeby zadzwonić jeszcze dzień przed,chciaż w sumie nie dawałem sobie szans bo pogoda jaka jest każdy widzi. :)

Ale jakby przypadkiem ktoś mial jakieś newsy,że może znowu egzaminują to dawajcie na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba monitorować, bo z tego co wiem, to jak się poprawi pogoda to wznowią egzaminy. Niestety trzeba się bedzie ponownie zapisać.

W tamtym roku jak zdawałem to w 2 połowie listopada nie było egzaminów (śnieg i mróż) a ok 4-6 grudnia już były. Bo właśnie wtedy zdawałem. Było ok +5 st. C i piękne słońce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MAYON napisał. W przypadku poprawy pogody zostaną wznowione egzaminy, ale wtedy znowu trzeba się zapisywać od nowa.

Ja chyba odłożę egzamin do wiosny, chociaż boję się, że do wiosny sporo zapomnę a poza tym będę musiał teorię jeszcze raz zdawać. Wszystko i tak zależy od pogody i nie ma co gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MAYON napisał. W przypadku poprawy pogody zostaną wznowione egzaminy, ale wtedy znowu trzeba się zapisywać od nowa.

 

dodam jedynie, że prognoza musi być trochę bardziej "długoterminowa" niż poprawa pogody z dnia na dzień (tak zostałam poinformowana na Odlewniczej). Ja nadal liczę, że sie uda. Podobno w grudniu ma być jeszcze ładna pogodna (ładna dla motocyklistów :twisted: gorsza dla narciarzy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...