Skocz do zawartości

KAWASAKI,SUZUKI,HONDA ?? CO WYBRAC NA POCZATEK


Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze, niech bedzie takie chłodzenie (powietrze + olej) niewiem jak dobre ale ja i tak bede wolał mimo wszystko ciecz i tyle. To jest moje własne prywatne zdanie i upodobanie do motocykli chłodzonych cieczą. Prawda jest jak D*PA - każdy ma własną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, niech bedzie takie chłodzenie (powietrze + olej) niewiem jak dobre ale ja i tak bede wolał mimo wszystko ciecz i tyle. To jest moje własne prywatne zdanie i upodobanie do motocykli chłodzonych cieczą. Prawda jest jak D*PA - każdy ma własną.

 

Nie chodzi mi o to, że chłodzenie olejem jest lepsze ,ale w naszych warunkach moim zdaniem jest wystarczające.Natomiast Ty starasz się podpowiadać komuś jak i co ma kupić na teoriach wyssanych z palca.Niech każdy wybiera co chce ,ale jeżeli coś komuś trzeba doradzić powinno to być oparte na doświadczeniach a nie na własnym przekonaniu.Mam nadzieję że zrozumiałeś.Ja jeżdżę aktualnie banditem 1200 i uwierz mi że ciężko go przegrzać.A poprzednie moto xj 600 diversion też nie była taka podatna na przegrzania jak się wydaje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka jak koledzy wyzej mowia ;)

 

Ja tez mialbym lekkie obawy co do motocykla chlodzonego powietrzem ,

 

ale już chłodzenie powietrzno-olejowe daje wystarczajace chlodzenie ,i

raczej nie ma prawa sie motocykl przegrzac :)

 

Przy w pelni sprawnym chlodzeniu cieczowym daje on 100% pewnosci

 

że nasze malenstwo sie nie przegrzeje w kazdych nawet najtrudniejszych postojach w korku czy innych 45c upalach

 

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne obawy co do chłodzenia powietrzem silników: np. jazda w korku w bardzo upalny dzien (w GS jeszcze gorzej to wygląda - brak chłodnicy oleju (tak mi sie przynajmniej wydaje)) nie wyglada dobrze. Palenia gumy na moto chłodzonym powietrzem tez bym sie obawiał. Może moje rozumowanie mija sie troche z prawdą ale jakoś bardziej przemawia do mnie chlodzenie cieczą.

 

 

nastepny znawca tematu :lol:

 

Twoje rozumowanie kompletnie mija sie z prawda, nie dosc ze nie masz jeszcze prawka, jezdzisz polnymi drogami to udzielasz informacji jakbys 20 lat w siodle siedzial. Kompletnie nie majac pojecia o czym piszesz, zniechecasz do dobrego motocykla 8) Przejdz sie do dzialu skutery, motorowery i tam wyglaszaj swoje opinie, tutaj zostaw pole do popisu ludziom, ktorzy juz w swoim zyciu troche kkm'ow zrobili roznymi sprzetami. Sam czytaj uwaznie bo pewnie za rok badz dwa sam z takim tematem wystartujesz...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzisz polnymi drogami

Skąd wiesz? Wyobraź sobie ze polnymi drogami w ogóle nie jeżdże. w tym sezonie (A zaczął sie on dla mnie dopiero we wrzesniu bo wtedy moja szpula została naprawiona) zrobiłem 1000km i to tylko i wyłącznie jeźdząc po miescie.

pewnie za rok badz dwa sam z takim tematem wystartujesz...
ja mam już cel sprecyzowany: GPZ500 a jak sie trafi tanio to w ostatecznosci FJ1100/1200

A na motocyklach (nie mówie o motorowerach) jeźdze juz 3 lata (cz i jawa 350) wiec troche pojecie o jeździe mam (nie mówie ze duzo ale zawsze to cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 1000km i to tylko i wyłącznie jeźdząc po miescie.

 

To jestes kryminalista, bo jezdzisz bez prawka :-D

 

A na motocyklach (nie mówie o motorowerach) jeźdze juz 3 lata (cz i jawa 350) wiec troche pojecie o jeździe mam (nie mówie ze duzo ale zawsze to cos)

To jakie masz doswiadczenie z motocyklami o chlodzeniu powietrzno-olejowym?

odp: zadne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na motocyklach (nie mówie o motorowerach) jeźdze juz 3 lata (cz i jawa 350) wiec troche pojecie o jeździe mam (nie mówie ze duzo ale zawsze to cos)

 

Ch*j tam masz nie pojęcie, za smarkaty jestes na razie nawet na prawo jazdy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, za to Greedo jest bardzo dorosłym, jedynym prawdziwym motocyklistą  :-D

 

 

Ja nie wypowiadam sie w tematach na ktore nie mam nic do powiedzenia.

Pozatym leje na twoje wypowiedzi z góry na dół

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch*j tam masz nie pojęcie, za smarkaty jestes na razie nawet na prawo jazdy

na prawo jeazdy nie mam szan tylko i wyłącznie ze względu na wiek. Jak bym mógł przystąpić do egazminu to dawno bym go zdał. To ze masz 20 lat nie znaczy wcale z emasz pojcie o jeździe wieksze niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 1000km i to tylko i wyłącznie jeźdząc po miescie.

 

na prawo jeazdy nie mam szan tylko i wyłącznie ze względu na wiek. Jak bym mógł przystąpić do egazminu to dawno bym go zdał. To ze masz 20 lat nie znaczy wcale z emasz pojcie o jeździe wieksze niz ja.

Stary poradze ci coś:

Najpierw sie dwa razy zastanów a później pisz. Co ty możesz mieć za pojęcie o jeździe? Tysiąc kilometrów to sie w dobry tydzień trzaska! Zacznij pisać w motorowerach bo piszesz takie pierdoły że aż się czytać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...