Skocz do zawartości

Jezdziliscie kiedys po sniegu ???


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy ktos z was latal juz po sniegu bo pogoda to juz sie chyba nie polepszy a jezdzic trzeba >  no i oczywiscie moje pytanie nie dotyczy opon z kolcami bo ze w ten sposob sie da to wiem .  

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 23:12 ]

oczywiscie chodzi mi o las a nie o tor!!!!!!!!

 

ahhh jak sobie przypomnę te pięknę kółka w śniegu po robieniu bączków to mi sie aż łezka w oku kręci, ale nachodzi mnie gniew jak se pomyśle jak mi dupa latała w zakrętach albo skuter zgubiłem na ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe To mój 1 sezon więc jeszcze nie miałem okazji jeździć po śniegu. Jeśli mi sie uda motor poskładać to napewno się wybiorę. Kolega do swojej dt zrobił opone z kolcami. Od wewnątrz wkręcił jak on to nazwał wkręty ślusarskie a na zewnątrz dał po 2 nakrętki na każdą śrubę. Dotego w środku dał podkładkę z dętki żeby właściwej dętki nie przebiło :) A jak jechał po sychym asfalcie to ładne iskry szły :mrgreen: Tylko jak napisał Dominik szybko sie charata takie coś na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na świeży śnieg wystarczą zwykłe kostki w miare nowe ( 1,5 cm to minimum)

ale do jazdy po ubitym śniegu lub lodzie trzeba kolce skombinować lecz to się samemu zrobi, w ogóle to super zabawa jest tylko że można przegrzać moto bardzo łatwo ( niska prędkość, wysokie obroty)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mialem 11 lat to motorynka jezdzilem zaliczylem pare gleb ale bylo ok:) w motorynce sa super kostrki :] lodu potem mym kraidlerkiem z rama od cz 516 ciezka suka z niego byla ale oponke mialem enduro jakos jezdzilem choc raz byla siatka sasiadow jak dobrze pamietam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem wiele razy roznymi motorami po sniegu. OStatnio wczoraj jezdzilem po sniegu( bo wczoraj spadl pierwszy snieg w tym roku w Bialymstoku) Super zabawa. Ale tez przypomnialo mi sie jak jezdzilem kiedys WSK-a po lodzie, fajnie sie żużlowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz 250 cross z kolcami zrobionymi ze śruby z okrągłym łebkiem i dwoma nakrętkami i końcówka śruby przycięka pod katem diaxem. Na zamarznietym jeziorze latało sie super szkoda ze nie miałem kolcow na przodzie bo miałem "lekki" brak sterownosci ;) a jak udało sie ukierunkowac motor to i tak po lekkim dodaniu gazu sie prostował ;)

 

jak mówił strzałek gleby to nie strach bo śnieg jest miekki szkoda ze zaorane pole pod nim bywa twardsze ;) ale zabawa naprawde przednia :)

pozdro luCZas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np jeździć obok motoru albo za motorem

Mozna,mozna ale łatwo moze Ci motocykl odjechac na bok.Ja sie uczyłem na rowerze na mokrej nawierzchni (tego tricku oczywiscie),potem na motorze na mokrym i na koncu juz robiłem na suchym.Tylko nie rob tego w butach crossowych bo szkoda! ;) :!:

A co do tematu to mozna jeszcze wylac w srodku opone takim płynem,który wypełnia otwory.Ten płyn jest podobny do gumy czy czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak chcialem przejechac przez zaspe ok. 1m metra... myslalem ze mnie wybije w gore... nie udalo sie.. przelecialem przez kiere.. Ale jak ktos chce to polecam jazde po nieubitym sniegu o grubosci ok. 15 cm.. Jedzie sie zupelnie jak po samym blocie.. zero kontroli... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...