Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ty Broda tak patrze na foto XS 400 i wygląda on mi znajomo, gdzie ty go kupiłeś???

Dlatego znajomo że kupił w Łaziskach koło Bolesławca właśnie :-) teraz po niej zostało już tylko wspomnienie, ale spisywała się dzielnie :)

 

Wiedziałem że to ta XS 8) ja jestem z Łazisk i to bylo moto mojego kolegi, poznałem po tych stelażach własnej produkcji. Super sprzet, a co sie z nią stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze Luki ze forum rozkreciles. Nawet nie wiedzialem ze w bolu jest tyle moto ;) Zakonczenie sezonu rzeczywiscie sie udalo mimo ze to byl spontan ale za to rozpoczecie ruszy juz pewnie pelna para :) Thx za linki z fotkami milo powspominac. Sija na rozpoczeciu. P.S. Pozdro dla Romana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że organizowana jest impreza andrzejkowa dla maneciarzy z Bolesławca i okolic. Miejsce - Rafaello, ul. Starzyńskiego, koszt 100 zł od pary.

 

Klub już podobno jest, słyszałem, że sponsorzy również walą drzwiami i oknami to może... jakaś nsr, tzr, gs lub rs w mistrzostwach Polski 2006? Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że organizowana jest impreza andrzejkowa dla maneciarzy z Bolesławca i okolic. Miejsce - Rafaello, ul. Starzyńskiego, koszt 100 zł od pary.

 

tak, moge to potwierdzic impreza odbedzie sie na 100%

 

Klub już podobno jest, słyszałem, że sponsorzy również walą drzwiami i oknami to może... jakaś nsr, tzr, gs lub rs w mistrzostwach Polski 2006? Hmmm.

 

do konca jeszcze nie jest wszystko załatwione, załatwianie w urzędach nigdy nie jest krótkie :) , co do wyscigów to kto wie może kiedys tylko nie ma zadnego chetnego desperata który by sie podjoł startów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Despratów nie zabraknie, ze stu wyłonić dziesięciu i zrobić testy szybkościowe w Poznaniu i najlepszego pchnąć z numerem na pole startowe , jest to pomysł który może dać głębszy sens istnienia klubu w Bolesławcu, zrobi coś więcej od organizowania imprez i da ludziom poczucie wyjątkowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...