Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajta opy w następny piękny dzionek latać mi się chce

logo zajefajne - co nie :D

robimy nadruki na koszulki i kamizelki może jakieś naklejki na :D i przypominam o sylwku 2006

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 09:14 ]

acha cza powiadomić reszte opa o forum ( podać adres ) bo kupa ludka niema pojęcia że jesteśmy tutaj . Powiadomcie swoich bolców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mine- o - manety siedze w robocie i się opier... am. latam po inter tam i spowrotem aż mnie oświeciło jak wpełzałem na strone tego klubu z Niemiec i cooooo :!: zgupiałem bo doczytałem że gebelsy miały wpaść 05.12.2005 do tego domu Dziecka co obiecaliśmy ich odwiedzać i tym podobne dyrdymały. Zrobili paczki Mikołajkowe - więc opy do roboty robimy ściepe po pare złociszy wybieramy delegacje robimy paki pod choinke i zapier....y do nich .MINETY kto jest za bo ja tak piszta :b

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 10:41 ]

NO CO jak GRUPA ,, BOLCE " to BOLCE coś ma się dziać jak nie to się wypisuje

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 12:44 ]

http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 12:45 ]

zaglądnijcie tam

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 16:15 ]

PS Wodzu jako że ty najbardziej się obijasz wskakuj w kamasze i zapier....j do siostry nie jednokrotnie :?: przełożonej :D zrób wywiad ile dzieciaków jest i wjakim przedziale wiekowym AAAAAA potem ubierzemy cię w Gwiazdora ( tylko trochę mikrego ) i wręczysz paczki a niejednokrotnie położonej coś innego acha tylko nie zamykaj drzwi przed nosem ;)

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 19:16 ]

witajta opy w niedziele obowiązkowo o godz. 17.00 spotkanie u Bolenia będzie omawiany udział manet w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ( będzie przedstawiciel WOŚP ) oraz spotkań ( pisałem na forum 1-sza niedziela miesiąca ) i tym podobne dyrdymały . :D :lapagora: Sylwester 2006 są już chętni a na resztę czekam tylko do jutra jagby co to kontakt łysy ( acha sylwek jest w górach ( Karpacz ) można z dzieciakami ( kulig , jazda konno , wielbłąd itp. Wielbłąd prawdziwy poprostu organizator ma cyrk objazdowy a pozatym wiele atrakcji ) :D Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

oto wstępny projekt naszej klubowej stronki http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bolce.html

:D a teraz wszystkich bolców o opinie prosimy, zaznaczam że stronka jest cały czas w dudowie :arrow: Mamy już zajefajne logo, teraz potrzebneby było zdjącie całej ekipy (raczej takiego jeszcze nie ma, wiec trzeba będzie zrobić przy jakiejś okazji), obecnie na stronie wrzucone jest foto starej ekipy

z czasów zebrań w Kruszynie. No i trzeba by zdjąci naszych towarzyszy :D wraz z ich sprzetami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 13-12-2005, 16:15 ]

PS Wodzu jako że ty najbardziej się obijasz wskakuj w kamasze i zapier....j do siostry nie jednokrotnie :?: przełożonej :D zrób wywiad ile dzieciaków jest i wjakim przedziale wiekowym AAAAAA potem ubierzemy cię w Gwiazdora ( tylko trochę mikrego ) i wręczysz paczki a niejednokrotnie położonej coś innego acha tylko nie zamykaj drzwi przed nosem ;)

 

 

Łysy!!! :oops: Ocipiałeś!? Ja to moge zostać góra...Elfem, Mikołajem będzie Claudiusz bo ma brzuch :lol: Paczki , jak najbardziej o dzieciach będe wiedział do Niedzieli.

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 11:08 ]

:D :D :lol: :lapagora: Jakie Fajne te Buzki! :!:

To Tak, proponowałbym sie udać z Santa Claus(diusz) do DD w 1y Dzień świąt Christmas na godzinke i sprawić miłą niespodziankę.

SEMPO może usiądziemy razem nad stroną?w sobote albo w piatek?Mam kilka fajnych pomysłów, proponuje aby każdy wysłał do SEMPO fotkę na swojej maszynie, z żoną, z dziećmi,z psem,z rodzicami,z Lechem Kaczyńskim albo Michaelem Jaksonem, jakąkolwiek.Może być na kole tylko żeby twarz była widoczna, należy załączyć oświadczenie o przetważaniu danych osobowych - zgoda :P Tylko nie wysyłajcie zdjęć paszportowych, może być natomiast fotka z Komendy Powiatowej policji ( dwie)z tym numerkiem ;)

Zima zbliża się ku końcowi ;) Dlatego też fajnie by było już zrobić kalendarz imprez zgodnie ze statutem, i innych do połowy stycznia.

 

SZAKUNEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajta opy przypominam SPOTKANIE U BOLENIA 18.12.2005 OBOWIĄZKOWE

 

znalazłem wykonawce kamizelek i loga na nich ceny znam

 

Wodzu -powiadom swoich

Sempo- powiadom swoich i kraśnik

ja biore - bolec

 

Cza się złożyć dla dzieci

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 12:00 ]

Acha OPY nie wytrzymałem i Laaaaaaaaatałem dzisiaj jestem w robocie i się patrzę na moją SUZI :D :D Piękna ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo doczytałem że gebelsy miały wpaść 05.12.2005 do tego domu Dziecka co obiecaliśmy ich odwiedzać i tym podobne dyrdymały.

.. jesli Bolesławiecki Dom Dziecka posiada już wsparcie maneciarzy to może poszukać by miejsca w którym byc może ludzie bardziej potrzebują pomocy (hospicjum w Nowogrodżcu - byliście tam, straszne miejsce; dzieciaki po chemioterapii na oddziałach onkologicznych; itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaDaFaKa może i masz racje cza przedysktować na zebraniu. mam nadzieje że będziesz bo jak nie to znowu trzy igły tylko teraz lewa strona :D

 

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 13:01 ]

Dlatego też fajnie by było już zrobić kalendarz imprez zgodnie ze statutem, i innych do połowy stycznia.

 

 

A ja mam już plan imprez na rok 2006

 

poniedziałek - jeden browarek

wtorek - dwa

środa - trzy

czwartek - cztery

piątek - pięć

sobota - sześć

niedziela - flaszka i tak przez cały rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 13-12-2005, 16:15 ]

 

 

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 11:08 ]

 

SEMPO może usiądziemy razem nad stroną?w sobote albo w piatek?Mam kilka fajnych pomysłów,

 

eloo WODZU, jak najbardziej zapraszam do mnie, przyda sie nowa wizja strony (mi jakoś pomysłów zabrakło) :roll: . Jak byś mógł to zapraszam w piątek po południu (jeszcze skontaktujemy sie telefonicznie) będzie moża spokojnie siąść przy jakimś piffku :D .

 

Co do tych zdjęć to wysyłajcie mi je na maila [email protected] no, a wy obecni tutaj (tzn. MaDaFaKa , burdelo i WODZU )dalibyście przykład i jako pierwsi przysłali swoje foty

 

:D

Dzisiaj zadzwonie do chłopaków z Kraśnika

 

[ Dopisane: 14-12-2005, 13:32 ]

aha :idea: , burdelo pogadaj z tym swoim kumplem co robił logo, żeby przygotował plakat reklamowy o WOŚP to co mamy zrobić to nasze małe otwarcie sezonu (o ile ten temat jest aktualny, bo mi za wiele na ten temat nie wiadomo) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy dzisiaj wlazłem na Forum :?: :?: Tak więc witaj ajek w świecie BOLCÓW. :P im więcej ludka tym weselej.Może będziesz miał pomysła żeby rozruszać tych psełdo BOLCÓW prócz oczywiście mnie :mrgreen: bo tylko odwiedzają forum od czasu do czasu :idea:

Ps zajefajną stronke wstawiłeś :lapagora: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy dzisiaj wlazłem na Forum :?: :?: Tak więc witaj ajek w świecie BOLCÓW. :P im więcej ludka tym weselej.Może będziesz miał pomysła żeby rozruszać tych psełdo BOLCÓW prócz oczywiście mnie :mrgreen: bo tylko odwiedzają forum od czasu do czasu :idea:

Ps zajefajną stronke wstawiłeś :lapagora: :P

 

dziękuje za miłe przywitanie burdelo1 :D bardzo chetnie pomoge rozruszac towarzystwo. dzieki za miła ocene stronki (staram sie) :D

wstawilem wlasnie linka z logo BOLCÓW na mojej stronie ;) http://www.tuning.b-c.pl/motocykle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy dzisiaj wlazłem na Forum :?: :?: Tak więc witaj ajek w świecie BOLCÓW. :P im więcej ludka tym weselej.Może będziesz miał pomysła żeby rozruszać tych psełdo BOLCÓW prócz oczywiście mnie :mrgreen: bo tylko odwiedzają forum od czasu do czasu :idea:

Ps zajefajną stronke wstawiłeś :lapagora: :P

 

siemano wszystkim

haaa... kto odwiedza ten odwiedza, a czego byś chciał zeby wszyscy skakali z radosci ze nie pogoda kijowa nie nadaje sie na jazde na moto :cry: Zobaczymy jak Bolce będą sie ruszać w niedziele (juz sie nie moge doczekac). Jak by nie patrzeć dalej nas tu mało coś :?

 

Super Ajek ze wrzuciłeś na stronke link do naszej Bolcowej www :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Bolce będą sie ruszać w niedziele (juz sie nie moge doczekac). Jak by nie patrzeć dalej nas tu mało coś

 

Właśnie Sempo martwi mnie :D że mało ludka a tym bardziej Bolców jest na forum może nie mają dostępu do neta ale to nic poradzim se :D :P :laughing: jak widać mamy nowego i to jest to jeszcze browarka postawi i będzie git

 

Ps na dwie godziny jade do Kliczkowa do Santa Claus(diusz) jak wróce to pogadamy więc czatujcie Nara ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...