Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh. Ja jestem z bolesławca. Mieszkam koło dyryna ale z racji mojego wieku znam dużo lepiej jego brata. Klub motocyklowy chyba już powstał. Przynajmniej jego efektem była chyba imreza motocyklowa na piłsudzkiego i później na basenach ale to chyba pamietasz :notworthy: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zajebiscie!!!! tak trzymac!!!! jakby co, dawajcie info jakby sie co dzialo w bOLCU, BO JA W TYGODNIU SIEDZE W pOZNANIU,ALE W WEEKEND W bOLCU. sMIGACIE COS JESZACZE PO okolicy?pozdro!!! a jesli chodzi o zakonczenie "sezonu " w Bolcu to oczywiscie ze bylem ! na ognisku tez! bylo ZAJEBISCIE!!!! oby jak najwiecej takich IMPREZ! jakas stronka KLUBU by sie przydala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niwdziele zrobilismy zebranie mamy juz nazwe klubu "Bolce" :-) , Mariusz miał latac z papierami po urzędach i załatwiać legalizacje. Stronke sie zrobi najpierw trzeba te formalności załatwić. Co do jazdy to pogoda zaczyna sie rypać :cry:

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 22:29 ]

aha, chcesz link do stronki mojego brata tam jest troche fotek ze zlotu w B-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

braciszek mi mowił że jest tu grono kolegów z B-c, wiec tez postanowiłem sie tu wkręcić :-) dotychczas siedze tylko na pl.rec.motocykle ale tam jestem osamotniony :) wiec jeszcze raz witam wszystkich

 

PS: http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bczlot.html oto link do stronki którą młody zapowiadał post wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy to pogoda zaczyna sie rypać

cieple gacie i wiatrówka, no i rekawice dwie pary. I jest GIT! (zalecane z "suchym" asfaldem)

 

A w Bolcu było zajebiście na zakończeniu sezonu, co prawda ta VTRa 1000 jakas taka dojebana była. Sprzęgło powoli puszczało chyba!

p.s. Zajebiście Sempo!!! :twisted:

 

 

 

 

 

http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bczlot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zakończeniu, imprezka spoko, pogoda dopisała :-) byłem jeszcze przez jakąś godzinkę na grillu/ognisku (niestety tu organizator troszkę dał ciała bo browarek trzeba było przywieźć swój, brak możliwości kupna na miejscu).

Ogólnie imprezka :lapagora: mam nadzieję że na początek sezonu ekipa da radę coś przygotować (zawsze to przyjemnie zrobic sobie małą przejażdżkę) :)

 

 

PS. Na fotach nawet załapał się czerwony Drifter kumpla 8) nie ma co, piękne malowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...