Skocz do zawartości

HUSQVARNA TE 410


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej husqvarny jak do innych bedą drogie części.

 

ja kupuje teraz huske WR 250 i zanim sie an to zdecydowałem zrobilem mały "wywiad" i jakoś części są dostępne od ręki a ceny nie przewyższają części do japończyków, więc chyba twoja opinia sie nie zgadza bo czasy kiedy wszystko do huski było drogie i cieżkie w zdobyciu minęły jakieś ponad 10 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z LC 4 ze niby czesci drogie i niedostepne a czesci sa dostepne w ciagu 2 dni a ceny nie wieksze jak u japoncow

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chlopaki mam prosbe... Teraz konkretnie o tym ogłoszeniu:

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=79088836

Czy ktoś miał styczność z tym moto, dokładnie z tego z ogłoszenia?

Ile to pali?

 

DR będzie tańsza w ekslpoatacji i ma łatwo dostepne częsci.

O ile droższe będzie utrzymanie takiej Huski, z jakimi wydatkami (podstawowe koszty utrzymania) w wypadku tego moto musiałbym się liczyć?

Jakie to ma oprzyrządowanie - w sensie licznik, kontrolki?

Dzięki, pozdrówki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile droższe będzie utrzymanie takiej Huski' date=' z jakimi wydatkami (podstawowe koszty utrzymania) w wypadku tego moto musiałbym się liczyć? [/quote']

 

Kosztów dokładnie nie znam ale czynności servisoe będą częstsze, tzn regulacja zaworów i wymiana oleju z filtrami 2 razy częściej niż w DR, większe spalanie i częsci ciut droższe bo to praktycznie wyczyn.

Jakie to ma oprzyrządowanie - w sensie licznik' date=' kontrolki? [/quote']

Jeździłem na kilku takich ( w tym 610) i żadna licznika nie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma oprzyrządowanie - w sensie licznik' date=' kontrolki?

Dzięki, pozdrówki :evil:[/quote']

 

normalnie ma licznik ze wszystkim kontrolkami taki jeden zegar, a jeśli kupisz bez to ja mam prawie ze nowy, z nówka linka od husy z 98 roku, wiec duperelkami typu licznik i światła nie masz co sie martwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79088836

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=70998468

 

Mam pytanie czy takie husqy z tych roczników 95 i starsze należy raczej wybić sobie z głowy ze względu na to że są już bardzo wiekowe i pewnie nadają sie do remontu przewyższającego wartość moto, a części (w poruwnaniu do np. dr 350) są drogie, a używanych czensci na allegro wogle nie widać. Wogle na co trzeba być przygotowanym (na jakie wydatki) przy kupnie takiego harda? Co sprawdzić, co się sypie w silniku?

 

 

Bardzo ostry motorek. Strasznie żywy i nie nadający sie do spokojnej jazdy.

 

Właśnie jaką to ma charakterystykę czy takie husqy cierpialy z lekka na niedobór mocy z dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy takie husqy z tych roczników 95 i starsze należy raczej wybić sobie z głowy ze względu na to że są już bardzo wiekowe

a z którego roku masz xl`ke?? możesz kupić motor 20 letni i jak miał robione wszystko na czas to bedzie jeździł dłużej niż 5 lateek od debila i kogoś kto nie szanował.

 

Właśnie jaką to ma charakterystykę czy takie husqy cierpialy z lekka na niedobór mocy z dołu?

 

ostrzejszą od xl sporo, ale dołu i tak bedzie wystarczająco, wiec nie masz co sie martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...