Skocz do zawartości

Cz Cross 250 666 <szatan plan> :D


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas - wyciągnij od niego ten silnik!! ;) to jest rarytas, juz moge sobie wyobrazic co by było jak ty bys go miał... :) . Na miejscu "Bari-ego" sprzedałbym ten silnik lucasowi :) , a poszukał od modelu 513. Albo chociaż zrobił wydech pożądnie, nie widziałem oryginalnej tej CZ tylko tez inną przeróbke z tym silnikiem, ale cos mi sie zdaje, że zębatka z tyłu mogłaby byc troszke większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas - wyciągnij od niego ten silnik!! ;) to jest rarytas' date=' [/quote']

 

tak masz racje ze rarytas dla kogoś kto sie tym interesuje czyli mnie :)

powiedziałem baremi ze jak bedzie sprzedawał to moge kupić ew za cos sie zamnienić, ale swoją drogą nie zależy mi tak na tym silniku zebym na jego temat wzdychał bo trzeba tam zrobić wszystko tak jak ma byc i załatwić orginalna głowice wiec dla mnie żadna rewelacja :) ale jak ma go sprzedać komuś kto go weźmie i zniszczy do końca wiec sie zaoferowałem

 

 

p.s swoja drogą chyba chłopaki nie widzieli jak chodzi cz 250 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze przerobka na crossa nie powinna polegac na tym zeby moto wygladalo jak cross tylko zeby wykonac takie modyfikacje zeby jak najbardziej nadawalo sie w teren (zawieszenie od Japonca, plastikowe blotniki, kierownica od enduro, kola 18/21 i kosteczki)

 

No tak tylko nie wiem czy zauwarzyłeś że ja to robie za marne pieniądze ale myśle ze jak sie coś umie to pojeździ na byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Rozbieralem Ten Silnik i wiem co jest;]

Silnik jest zdrowiutki Wał stan perfekt chyba byl zmieniany bo niemozliwe zeby on chodzil przed nami..Tlok tez ujdzie a pierscienie sa kabinowane na frezarce;] POwiem wam Tak jak sie sciągnie wogole tlumiki(moze Silnik nie jest tak mocny tytlko to przez ta lekką rame)Jak jezdzilismy 1 raz nie bylo jeszcze sprzegla i wbity tylko 4 bieg palilismy na pych i but od zera :) Masakra 60 na godzine gaz i kolo kazdy bieg i kolo :D Ale wiecie nie mielismy zadnego ukladu wydechowego to zalozylismy to w sumie wyjscie jest dobre tylko nie wiem czy zaowazyliscie Koncowka jest od 4T iak sie jedzie i daje reke to tam gdzie wylot z koncowki to gorące powietrze pazy od pul metra tak jest ztlumione 8) Ale silnik jako calos jest zdrowy nie wyczulem nigdzie zadnych luzow moze troszke na swozniu;]A ta glowica to nieorginal to jest od jakiegos gokarda,A co do tej zebatki to jest mniejsza z tylu ale i mniejsza rowniez z przodu bo byla zalozona 17 ale na wiekszy lancoch nam dotoczono 12 zebową na lancuch taki jak w mz250 i to jest bląd bo juz 2 lancuchy nam urwalo jak jezdzilismy bez tlumikow ;) :evil: Ten silnik byl robiony w sekcji kartingowej :P Gdyby wszystko bylo spasowane (filtr powietrza to po 1 i dobry ukladzik jakas koncowa od 2T najelpiej z puchą to masakra sie dzieje) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...