Skocz do zawartości

Polski Freestyle motocross


TIJO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest narazie malo rozwiniety. Oczywiscie jest coraz lepiej ale narazie '"swiatowy poziom" prezentuje chyba tylko Bartek Oglaza. Mam nadzieje ze ten sport w polsce bedzie sie szybko rozwijal. Ja licze na naszego Hormona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mało rozwinięty, bo ludzie nie mają siana na sprzęt i nie ma też dobrych warunków. Polska to biedny kraj. Sami wiecie jak to jest zbierać na moto kilka lat a potem cieszyć się sprzętem 10 letnim albo i starszym. Na zachodzie dzieciaki już w wieku 10 lat latają na nowych motorach. Układa się teraz nowy rząd i nowa polityka, więc może coś się polepszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, prawdziwym profesjonalistom jak narazie jest tylko Bartek Ogłaza, ale jest sporo ludzi którzy uprawiają ten sport amatorsko, moze za kilka lat fmx rozwinie się bardziej, bo jak narazie to jest wielu młodych którzy chcieli by uprawiac freestyle ale niestety nie mają kasy na sprzęt, miejmy nadzieje ze teraz w polsce bedzie lepiej a nie gorzej i w koncu beda na to fundusze pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układa się teraz nowy rząd i nowa polityka, więc może coś się polepszy.

tak ze bedziemy jezdzic na 20 letnich motorach :!: :!: :!: :!: :!:

A co do freestylu to mam nadzieje ze kiedys zobacze na zywo takie wystepy polskich jak i zagranicznych gosci , to co oni robia graniczy z cudem a wiadomo ze w tv nie odzwierciedla tego co sie dzieje na zawodach .

Jednym slowem chcialbym to zobaczyc na zywca . a POLACY za pare lat beda w czolowce bo polak jak chce to potrafi :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra polak porafi ale tu jest Polska i się ciężko oddycha. Na przykład żeby robić backflipy to trzeba jednak troche potrenować. Basen do którego można skakać stosunkowo duzo nie kosztuje ale jedna poduszka do basenu kosztuje chyba 2 dolary a trzeba ich mieć conajmniej 10 000 sztuk. I ile osób na to stać bez sponsorów??? Pewnie można na palcach jedej ręki policzyć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowny problem slabo rozwinietego w Polsce Freestylu to wlasnie brak pieniedzy, zreszta to samo sie tyczy Motocrossu.Niestety te 2 sporty wymagaja bardzo duzych nakladow $$$. No ale trzeba byc dobre nadzieji ze za kilka lat w Polsce beda takie gwiazdy JAk Travis PAstrana (FMX), czy Stefan Everts(MX) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV pokazywali jak jakiś Polak ćwiczył backflipy. Zgadnijcie gdzie lądował! .... w jeziorze :-D Pare miesięcy temu na magicznym TVN Turbo widziałem takie dantejskie sceny. Bardzo ciekawy pomysł. Tylko nie zwróciłem uwagi czy za każdym razem był to ten sam motocykl czy może robiła się taka kupka na dnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale zobacz że wlatując do wody przy dużych prędkościach lub z wysokości jest to bardzo niebezpieczne. Bo jeżeli przy backflipie motocykl cie nakryje i wleci na ciebie pod wodą to skutek chyba może być nieciekawy. Zresztą to jest chyba najdroższy sport świata :D. Mój kumpel jeździ profesjonalnie na rowerku (DHL czy coś takiego) i mówił mi ze zajebisty rower z najwyższej półki można mieć za 5000zł. A jaki sprzęt mozna mieć za 5000zł w motocrosie? Chyba 2 pary ocieplanych skarpetek :-D (joke) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...