Skocz do zawartości

Jazda a zdrowie - wasze dolegliwości (przewiania ,nerki itd)


Sosna 83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie wiekszosc zdrowotnych problemow wynika ze zlego ubrania...

 

ja staram sie zawsze jezdzic zabezpieczony - spodnie skorzane a w cieple dni ochraniacze na kolana pod bojowki zawsze kortka skorzana i zawsze dobre buty - w moim przypadku sidi...

w lecie rekawiczki letnie choc uzywam ich czasem do poznej jesieni :D

i co?

i nic mnie nie boli, nic mi nie podwiewa, zawiewa nie strzyka nie napierdala...

 

co prawda mialem oczywiscie uszkodzenia "mechaniczne" :D ale bobre zabezpieczenie kolan wlasnie sprawdzilo sie bardzo dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teksowe spodnie, kurtkę, rękawiczki, ale nie mam butów motocyklowych :? efekt taki, ze w paluchy u stóp zimno, pierwsza kałuża i nogi załatwione - mokre przez resztę treski. odkryłem, że moto działa na mnie jak lekarstwo :-). rok temu z gorączką pojechałem na pogoń za lisem. motocyklem do białobrzegów (tata samochodem eskortował :-) ), tam po terenie 5 godzin... ale wracałem już samochodem, a na motocyklu jechał tata. po powrocie zdrów jak ryba byłem :-D. z dolegliwości to bóle pleców, ponieważ tłumienie nierówności trochę odbiega od "wygodnego", a do tego mój kręgosłup, który sobie załatwiłem na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie skompletowałem stroj:) Wczoraj zamowilem sliczniutkie Sidi Vertigo , wszystko przez ten film co jest tu na forum jak kolesiowi w adidasku stope urywa:) fuuuu, jak to zobaczyelm to stierdzuiom ze juz nei wsiade na moto bez butów odpowiednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...