Skocz do zawartości

Ruskie tłoki -- oznaczenie


Saakaszwili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ta " siatka " po honowaniu jest odpowiednikiem mazerowania jakie stosuje się na szlifowanych łożach obrabiarek i z mojej wiedzy rzeczywiście ma za zadanie utrzymywac w początkowej fazie pracy pierścieni mikroskopijną warstwę oleju tak jak pierścienie nie są gładkie tylko mają takie paski jak by po obróbce no ale to się tyczy starych typów silników a wszystko się zmienia i może teraz jest inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc, jak na razie to ty sapiesz a sam nie wiesz w ktorym kosciele dzwonia, a jak nie pamietasz co piszesz to spojrz kilka postow wyzej

Takimi tekstami chcesz pokazac ze zjadles wszystkie rozumy ale tak niestety nie jest.. Tak jak pisalem wczesniej-dzis ty dowiesz sie czegos z forum, jutro ja. Najgorzej jest jak ktos nie potrafi sie przyznac do swojej niewiedzy i jeszcze zbeszta tego kto mu chce cos wyjasnic..

Pozdrawiam serdecznie i zycze wiecej dystansu do pewnych spraw..

 

 

Cyborg78 ty chyba jestes z innej planety :bigrazz: we no chlopie zajrzyj do slownika technicznego za definicja szlifowania, roztaczania rozwiercania i honowania to podyskutujemy bo na razie to chcesz mi udowodnic ze czarne jest biale...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC, nie chce ci udowodnic ze czarne jest biale tylko wytlumaczylem ci ze szlifowanie tulei (cylindra) na szlifierce do otworow to cos innego niz honowanie na honownicy i tyle.. wez sie chlopie przejdz do dobrze wyposazonego warsztatu, przyjrzyj sie obrabiarkom, popytaj operatorow to podyskutujemy wtedy.. ;) Ewentualnie poczytaj taka ksiazke "Obrabiarki skrawajace do metali" i poogladaj "obrazki"..:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie kupiłem ruskie tłoki 2A co by nie szlifowac tylko na starym zestawie jeszcze do końca sezonu polatac i uwaga komplet dokładnie o 0.1 mm różnica w wymiarach to jest jakas paranoja oczywiście oddałem .Tylko Almot owalizowane i jak bajka kumpel ma,jutro zamawiam i w d...e z tym złomem oczywiście cylinderki też nowe z alu żeberkami :) Przestrzegam wszystkich nie kupujcie ruskich tłoków bo pasowanie będziecie musieli robic na 0,1 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.almot.com.pl/index2.htm

Wszystkiego tam się można dowiedzieć a towar mają pierwsza klasa Owalizowane tłoki nie z łyżeczek do herbaty cylindry niestety trza zkupić na bajzlu albo u kokota, podajesz wymiar cylindra zamawiasz tłok z osprzętem czyli z pierścieniami i sworzniem (oni dają odpowiedni luz ) i śmigasz bez stresowo pod warunkiem że masz dobrze wywinklowne korbowody :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...