Skocz do zawartości

Pomocy w wyborze nowego sprzeta!!


Rekomendowane odpowiedzi

Rozgladam sie za czyms nowym (rok 2000 i wyzej) pojemnosc 750 i wiecej.. Wybieram pomiedzy SRAD 750, ZX9R, RR929, i R1... Teraz do czego ma byc.. hmm to jest trudne pytanie ale raczej do jazdy w poziomie czasami jakis tor jak fundusz pozwoli, wiadmo zdazy sie jakas gumka i to nie raz nie dwa ale nie do przesady bo motorek do stuntu bede mial... tak wiec czekam na odzew zwlaszcza jesli chodzi ZX9R.. jestem w kropce bo bylem przekonany do R1 ale jakos czas pokazuje ze to bardzo delikatny sprzet i szybko zaczyna brac oliwe i ta skrzynia...

p.s

mlodziaki prosze o nie wypowiadanie sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 ale jakos czas pokazuje ze to bardzo delikatny sprzet i szybko zaczyna brac oliwe i ta skrzynia...
mlodziaki prosze o nie wypowiadanie sie

Dwa zdania, które się ze sobą łączą. Małolaci właśnie gadają w ten sposób. Yamaha i Honda to motocykle z najmniejszym zużyciem oleju. O skrzyni rozmowy były nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igła prosze cie nie kupuj dziewiątki - pomimo ze jestem fanem Kawy. R1 weż pod uwage 2002 lub 2003 rok, poprzedniczki to kupa.

A!ntek - z tym braniem oleju to jest naprawde różnie. R6 (przebieg 12tys rok 2003) na autostradzie potrafiła z oczka max zrobić min i trzeba było dolać jakies siedem setek. Wszystko zależy od dotarcia motocykla i stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz bonneville'a

albo najlepiej rocketaIII :-D -koniecznie w tribale :!: :!: :!:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGŁA napisał:

R1 ale jakos czas pokazuje ze to bardzo delikatny sprzet i szybko zaczyna brac oliwe i ta skrzynia...

 

IGŁA napisał:

mlodziaki prosze o nie wypowiadanie sie

 

Dwa zdania' date=' które się ze sobą łączą. Małolaci właśnie gadają w ten sposób. Yamaha i Honda to motocykle z najmniejszym zużyciem oleju. O skrzyni rozmowy były nie raz.[/quote']

:-D :roll: zorientuj sie lepiej jesli chodzi o R1.. zwlaszcza te 98-01...

powie ktos jakies konkrety odnosnie ZX9R? strasznie mi sie podoba i chcial bym wiedziec cos wiecej latalem 15 minut na starej ZX9R to sie zawor urwal i sie balagan zrobil :? wiec nie chcial bym zeby cos takiego sie dzialo w moim motocyklu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zorientuj sie lepiej jesli chodzi o R1.. zwlaszcza te 98-01...

Jeśli to sugestia, że niby się nie znam to musisz uważnie przejżeć archiwum i internet.

Jeździłem w sumie chyba 6cioma jedynkami, każdym modelem. Miałem R1, mam R1 i będę mieć R1. Po drugie to 98-01 to były dwa różne modele. Ten 2000-2001 jest najbardziej udanym modelem Yamahy. Sinik nie bierze oleju, skrzynie się nie sypią (chyba, że ktoś koniecznie chce ją popsuć).

Co do brania oleju - każdy silnik zużywa olej - im bardziej się pałuje lub jeździ na jednym tym więcej go znika. Opinie o Hondzie to też mity - ostatnio dolaliśmy 300ml do 954.

 

Jeśli chodzi o ZX9R to też jeździłem każdym modelem poza najstarszym klockiem. Doskonały motocykl do szybkiej turystyki. Co niczego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...