Skocz do zawartości

cr 250 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bylo wiele tematow na ten temat pali tyle ile odkrecisz ale ok 10 na godzine przy ostrej jezdzie a zywotnosc tlok zmieniasz co ok 30 -40 motogodzin zalezy od stylu jazdy

Powodzenia... Skoro w enduro 250cc zmieniasz tlok co 30godzin to w mx250cc co 3 godziny? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mozego taty sprowadza tylko crossy z zagranicy. Chciałem tani motocykl niedrogi to mi sprowadził, a tą 500 to przy okazji bo miejce miał w aucie. Jeżeli ktoś chce coś taniego i w fajnym stanie to pisać. Widziałem dużo motocykli przez niego sprowadzonych i wizualnie żaden nie był skatowany. Wszystkie świetnie wyglądały i nie były poobijane. Raczej sprowadza teraz nowsze bajki, bo to się bardziej opłaca. Tą cr 500 też okazja dlatego jak ktoś zamierza kupić to kontaktować się ze mną. Nie wiem jak jest z silnikiem w tej cr 500, ale mówi ze stan bdb. Moja cr była rozbierana więc wiem co i jak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osiągów 250 2T

jakiś czas temu przeglądając giełde motocyklową koles miał do sprzedania kawasaki kx 250, rok dokładnie nie pamiętam ale coś powyżej 95r, i to co mie zaciekawiło w tresci ogłoszenia to to, że on napisał, że ten moto od 0-145km/h przyspiesza w 7s. Czy to możliwe?????

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dzisiaj na cr 250 i cr 500. Ani jednym ani drugim nie da sie jeździć.

Najpierw cr 250 ( ta która chcę kupić ): Wsiadłem kopnąłem, wrzucam bieg. Ruszyłem sobie spokojnie na 1 powoli dałem 1/5 i wrzuciłem 2 bieg. Dałem jej połowe gazu i przód mi wystrzelił do góry. Rękami ledwo utrzymałem. Popuściłem gazu i wbiłem 3. Dałem znowu połowe gazu i tak samo jak na 2 wystrzeliła w górę. Już apełne pory wbijam 4 myśląc, że chociaż na tym biegu będę mógł szybko się rozpedzić. To samo co na 2 i 3 biegu. Nawet 5 już nie wbijałem bo ręcę mi sie tak trzęsły, że masakra. Tym się nie da szybko przyśpieszyć, bo przy mocniejszym ruchu prawej ręki plecy się zalicza. Zsiadłem z 250 wsiadam na 500. Kumpel mi ją odpalił, wrzucam 1 i ruszam. Tak stasznie już jej nie rwało jak 250, ale bardzo podobnie. Doszedłem do 3 biegu i miałem prędkość około 70 km/h. Jazdy tym motorem mi stykło i nigdy bym takiego czegoś nie kupił. Za mocne są te 2 motocykle jak na teren jak dla mnie, ale biorę tą 250 i postaram się nauczyć tym jeździć. Troche mi się odechciało jazdy ale OK. Kolana mnie nawalają od ściskania moto, ręce czuję ale nie bolą. Nie wiem jak można jeździć taka 500, nie wyobrażam sobię tego. Jeździłem tylko po asfalcie, więc nie wiem jak to się zachowuje w terenie. Zobaczymy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tylko po asfalcie' date=' więc nie wiem jak to się zachowuje w terenie. Zobaczymy[/quote']

w terenie zawsze kolo troche kopie.

No i jak bys wstal to moze inaczej by bylo. bo jak by ci szedl na kolo to bys sie mogl na przod przchylic...

kwestia czasu i bys jakos jezdzil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...