Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 1100 ( GSX1100R , GSX 1100 R )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem na forum i nieznalazlem nic konkretnego a wiec mam pytanie dotyczace GSXR 1100.Czy moze mi ktos przyblizyc ten motorek?Własnie naszła mnie ochota zakupu GSXR 1100 88-92r myslalem sprowadzic z niemiec taki pojazd(moze ktos sie orientuje sie za ile mozna wyrwac w niemczech taki motocykl) Jak waszym zdaniem opłaca sie kupic gsxr i przerobic na strita?? moze jest ktos kto jezdzil nim i opisze swoje wrazenia z jazdy.to tyle . pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem na forum i nieznalazlem nic konkretnego a wiec mam pytanie dotyczace GSXR 1100.Czy moze mi ktos przyblizyc ten motorek?Własnie naszła mnie ochota zakupu GSXR 1100 88-92r myslalem sprowadzic z niemiec taki pojazd(moze ktos sie orientuje sie za ile mozna wyrwac w niemczech taki motocykl) Jak waszym zdaniem opłaca sie kupic gsxr i przerobic na strita?? moze jest ktos kto jezdzil nim i opisze swoje wrazenia z jazdy.to tyle . pozdro.

 

jeździłeś kiedykolwiek na sportach o takiej mocy jak on, albo jezdziles chociaż na sporcie typu Cbra 600 pierwsza chocby ewolucja, czy chociaż jeździsz na czymś o mocy koło 70 koni na asfalcie?

 

GSXR1100 to nie EXC250, to jest naprawde potężny silnik z potężnymi osiągami. zastanowileś sie dobrze nad kupnem tego motocykla i napisałeś już testament ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie slyszy to serwisowany motocykl,zreszta jak wiekszosc jest solidny, chyba nawet ma uklad powietrzno-olejowy,to tez jakis plus. Bydlak to fakt, ale ja kdla mnie motocykl ciezszy jest troszke pewniejszy, zwlaszcza w trasie. Co do przerobek to jest tego sporo, nawet w Polsce ktos przerobil 2-3 lata temy takiego GSX-R, bylo w ŚM,tak na marginesie blakal sie on po ogloszeniach i nie wiem czy ktos kupil. Oferty www.mobile.de oraz e-bay. Pewnie taniej i pewniej tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukalem na forum i nieznalazlem nic konkretnego a wiec mam pytanie dotyczace GSXR 1100.Czy moze mi ktos przyblizyc ten motorek?Własnie naszła mnie ochota zakupu GSXR 1100 88-92r myslalem sprowadzic z niemiec taki pojazd(moze ktos sie orientuje sie za ile mozna wyrwac w niemczech taki motocykl) Jak waszym zdaniem opłaca sie kupic gsxr i przerobic na strita?? moze jest ktos kto jezdzil nim i opisze swoje wrazenia z jazdy.to tyle . pozdro.

 

A nie lepiej Ci odrazu kupić STRITA .

Ceny poszukaj sobie tutaj http://www.mobile.de

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale chyba to jest kolejny post w stylu Adika,17 lat i taki motorek,

Jezdzilem yamaha FZ 750 i powiem ze spodziewalem sie czegos wiecej

ciekawe jak nia jezdziłes,ile zrobiłes kilometrów,jezdziłes po zakrętach zamykajac opone,wprowadzałes silnik na czerwone pole,nie watpie w twoje umiejetnosci jezdzieckie ale akurat u mnie koles jezdzi takim suzuki zreszta jest jeszcze po przeróbkach,wzmocniony silnik,zaciski hamulcowe mo od Hayabusy,skrócony wahacz,jak zobaczyłem poraz pierwszy jak to jezdzi to sie za głowe złapałem.ten motorek ma naprawdę konkretny wygar i żeby nim jęzdzic tak jak jest do tego przygotowany nie wystarczy jezdzic z głowa,trzeba miec jeszcze to cos,ja w tej cenie poszukałbym czegos o mniejszej pojemności naprzykład po jakims małym szlifie z prosta rama i zawieszeniem,no ale coz wybór nalerzy do Ciebie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem gsxr 1100 tylko z 94 roku,troche duzo palil od 7,5 do 10, byl strasznei ciezki,no i troch awaryjny ale podobno wodniaki tak mialy bo olejaki sa podobno duzo mocniejsze.

Proponowal bym kupic 750 bedzie lzejsza i mniej palila i wcale nei taka wolniejsza,ale wybor nalezy do ciebie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem gsxr 1100 tylko z 94 roku' date='troche duzo palil od 7,5 do 10, byl strasznei ciezki,no i troch awaryjny ale podobno wodniaki tak mialy bo olejaki sa podobno duzo mocniejsze.

Proponowal bym kupic 750 bedzie lzejsza i mniej palila i wcale nei taka wolniejsza,ale wybor nalezy do ciebie

Pozdrawiam[/quote']

 

Akurat ostatnie olejaki 1100 to raczej maszyny turystyczno-sportowe i w tym przypadku 750 bedzie oznaczała zdecydowanie bardziej sportowy charakter. Duża moc w gsxrze 1100 idzie w parze z łagodnoscią silnika (o ile mozna mówic o łagodnosci przy tej mocy ;) ) a gsxr750 to maszyną która trzeba ostro kręcić żeby coś się działo a wtedy trzeba umieć to "coś" opanować :D

Jakbym zaczynał i bałbym się że się zabiję to wybrałbym 1100 raczej niż 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalania i awaryjnosci,to rozmawiałem z kolesiem od etgo gixera co pisałem,jak go pogoni to i nawet 10 litrów spali,a z awaryjnoscia nie jest najgorzej bo koles nim smiga,i jedyne co w nim wymienił to łańcuch i zebatki co przy takiej mocy to chyba najszybciej zuzywający sie element poza oponami,a na strita to wydaje mi sie troche za cięzki,wiadomo zawsze mozna odchudzic,ale chyba lepiej jest kupic cos o mniejszej pojemności,poszukaj jeszcze moze znajdziesz cos ciekawego.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moich dwóch kolegów miało GSX-R 1100 oba modele z początku lat 90. Jeden jeździł i nie narzekał, a drugi z powodu katowania i nie dbania o sprzęt zamęczył motocykl. Więc wszystko zależy od poprzednich właścicieli, sprzęt ogólnie ma opinnię bardzo trwałego. Jest to jeden z najchętniej przerabianych motocykli na street fightera, pięknie idzie z gazu na koło. Dla mnie strasznie niewygodny (196 cm i parę kilo nadwagi), lecz jeden kolega ma 205 cm i śmigał nie nażekająć na brak miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisali poprzednicy 1100 to wielka krowa. Dla mnie jazda takim motocyklem to zero przyjemnosci i ciagła walka z jego wagą. Poza tym kupujac gsxr-a 1100 (olejaka bo o wodzie w ogole nie mysl) musisz liczyc sie z sporymi kosztami utrzymania. Raz ze potrafi spalic naprawde sporo paliwa to zazwyczaj pochlania kolosalne ilosci oleju :? Jego mniejszy brat jest moim zdaniem zdecydowanie bardziej udany :D Sam jezdze 750 i jestem z tego motocykla bardzo zadowolony. Mysle ze z tych rocznikow GSXR- 750 to najlepszy wybor. Uwazaj tez z zakupem w niemczech bo to motocykle najchetniej tam uzywane na zlotach do bezsensownego katowania, wiec mozna trafic na trupka ;) Chcesz pewny sprzecik uderzaj do mnie tak sie sklada ze mam taki na sprzedaz ;) i jego jestem na tyle pewien ze moge Ci pisemnie zagwarantowac ze nic sie nie zje*ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...