Skocz do zawartości

Płyn do mycia silników......


Rekomendowane odpowiedzi

I mam pytanie: pisaliście w temacie o K2 ARVA, a ja kupiłem AKRA. Czy to jest to samo ?

Nie. najwyraźniej juz robią podróbki. Firma nazywa się K2 i robi dużo różnych kosmetyków do samochodów. Arva to płyn to mycia silników.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do specyfików do aluminium i chromu polecam środek Silver Chrome amerykańskiej firmy Turtle Wax. Producent pisze, że środek nadaje się do czyszczenia wszyskich powierchni metalowych w tym oczywiście chromu i aluminium. U mnie świetnie sprawdził się na chromach usuwając delikatne ryski i zmatowienia, a nawet rdzawe ślady na innych elementach. Myślę, że na polerowanym aluminium tez bedzie super efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. najwyraźniej juz robią podróbki. Firma nazywa się K2 i robi dużo różnych kosmetyków do samochodów. Arva to płyn to mycia silników.

To co kupiłem też jest K2, a po wpisaniu w google obu nazw (

http://www.google.com/search?client=opera&...=utf-8&oe=utf-8 )

wyskakuje wiele stron, gdzie jest po przecinku wymienione, np. : "ARVA, AKRA - skuteczny, ekologiczny płyn do mycia silników"

Więc to jest to samo :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o ile sie nie mylę to łańcuchów typu oring i xring nie można myć benzyną ani naftą

 

pozdro

 

Bzdura w 50%

 

Wszystko co pochodzi z procesu rafinacji ropy (benzyna ekstrakcyjna, ON itp) nie nadaje sie tam gdzie jest guma czyli min. oringi w łańcuchu bo po prostu puchną.

 

nafta jak najbardziej bo nie zawiera nic co by bylo niebezpieczne dla gumy

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć, pozwolę sobie "odświeżyć" moje pytanie:

 

pisaliście w temacie o K2 ARVA, a ja gdy kupowałem widziałem tylko K2 AKRA (i to kupiłem). Czy to jest to samo ?

Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...