Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no bys siedziala siedziala a marnie wygladalas :)

 

ale gruupa szybkiego reagowania w granatowaej astrze przybyla ci na ratunek ... (podziekowania dla kierowcy bombowca )

:twisted: :twisted:

Boże i to nie był pierwszy raz... SZACUN JAK BYK Kasia (jak to Cotlet mówi ;) )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wstałem ... :mrgreen: po raz drugi dzisiaj. Mówiłem to już na porannej inspekcji na Pasteura, ale powtórzę: Zachowywaliście się z klasą i niezwykle kulturalnie. Dziękuję w imieniu własnym, ochrony lokalu, i wrocławskiej brygady antyterrorystycznej za wysoki poziom zjazdu.

Szkoda, że Shrek wyszedł nieco szybciej, bo Objazdowy Teatrzyk Uliczny im. Pasteura przygotował mu spektakl pod tytułem "Jontek łap za widły" :) no ale cóż ...

Czy "ZAGRANICA" dojechała do domu, bo nie wszyscy się zameldowali ?

Miro_N - Kaśka Cię ponoć zamiast do hotelu to na mój ulubiony komisariat policji odwiozła ;)

 

... mam nadzieje ze to ostatnia taka

 

P.S. W tym ttygodniu

Impreza ? A skąd ? No chyba' date=' że niedziela to już następny tydzień :P Szczegóły na PW lub gg u organizatora :arrow: PGR !!! :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: 04-12-2005, 19:59[/i] ]

No tak ... przeglądnąłem zdjęcia od Świra ... Chciałem powiedzieć tylko. że proponuję na Mistera Balu wybrać Browarnego (czwarta strona fotek - jedno z ostatnich zdjęć) :mrgreen: Browarny - jesteś niezwykle fotogeniczny :P no chyba, że poczekamy na fotki od Krasnala :mrgreen:

Ty Broda właśnie rozmawiałem z kilkoma osobami przez telefon. POKĄSANYCH JEST WIĘCEJ !!! :-) Popraw się chłopie, bo oboje z Burkiem będziecie chodzić w kagańcach. MarianKa - jakby co to nie mów, że to facet Cię pokąsał. Lepsza wersja dla mas będzie, że to piękna kobieta była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro_N - Kaśka Cię ponoć zamiast do hotelu to na mój ulubiony komisariat policji odwiozła

 

Oficjalny komunikat (do czasu przejrzenia całej dokumentacji fotograficznej):

Co się tyczy mojej obecności na ww. spotkaniu - nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

:mrgreen: :twisted: :P

 

Wielkie pozdrówka dla Wszystkich ;)

Dzięki, Kasiu raz jeszcze :)

Prot - oficer dyżurny zaprowadził mnie do pokoju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... przeglądnąłem zdjęcia od Świra ... Chciałem powiedzieć tylko. że proponuję na Mistera Balu wybrać Browarnego (czwarta strona fotek - jedno z ostatnich zdjęć) Browarny - jesteś niezwykle fotogeniczny

Mishel tez dal rade jak przymknal oko a'la Johny Bravo :) (druga fotka chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jakaś powtórka by się zdała, bo za chwilę wytrzeźwieje :oops: i świat nie będzie już taki piękny :)

 

ps. a tak w ogóle to dziękuję wszystkim nowo-poznanym, że wytrzymaliście ze mną :twisted: Wszyscy jesteście świetni i czekam na następną okazję bez okazji :!:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :!: - Podsumowawcze spotkanie organizatorów zakończone - sukcesem :!:

(wszyscy wrócili o własnych siłach, bez śpiewu i "drogowych" atrybutów)

 

No chyba, że Prot coś pozbiera po drodze :)

 

 

Tak więc Jesienny wrocławski zlot uznajemy jednomyślnie za zakończony.

 

Teraz spotkanie w GOORCE na horyzoncie...

 

 

POZDRO I SZACUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "ZAGRANICA" dojechała do domu' date=' bo nie wszyscy się zameldowali ? [/quote']

"ZAGRANICA" częściowo dojechała..... reszta dojedzie dziś. Od dziś imprezki we Wrocku wejda na stałe do kalendarza :-) no chyba, że jeszcze Poznań czymś się popisze :twisted: generalnie było cool..

 

PS. chłopaki chetnie wynajmę pokój w waszym mieszkaniu :) przypomniały mi sie stare dobre czasy he he

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

ja już nie pije żadnej wody ognistej bo poxniej muszę chodzić i dopytywać się jak i kiedy do domku trafiłem, chyba trzeba się z Wrocka wyprowadzić !!!

A tak na marginesie Wrocław słynie z zajefajnych bib :lol: :lol:

 

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale ten Wrocek na piechotke wielki... na Trzemeska w hotelu zameldowalem sie cus przed 4.00 ale nie wiem czy po drodze Odry nie obszedlem naokolo ;)

 

PS moje foty mozecie wrzucic do konkursu na Mistera, wygranym browarem sie podziele :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)

 

No więc dojechaliśmy z brodzią do domu - niestety autobus był tak napchany że skorzystaliśmy z usług PKP czego konsekwencją jest mandat karny za (cytuję) "zaśmiecanie i zanieczyszczanie terenu PKP w związku z ustawą nr coś tam coś tam" - po 50 zeta na łeb, bo okazało się że dwie puszki Żywca postawione na półczece w przedziale to jest właśnie owo 'zaśmiecanie', nie przeszkodziło mi to 'zanieczyszczać terenu' podczas wypisywania mandatu :-D

 

Czemu ekipa wrocławska (poza Astarte :D ) w niedzielne popołudnie nie pojawiła się w pubie "Bagatela"??? Było naprawdę przyjemnie (tylko AdamWo narzekał, że go niby głowa boli ;) ) - nawet chyba barmanka nas polubiła (jak tylko weszliśmy to powiedziała "Oooonieee, idzcie spać" :-) )

 

Foty som (przyniese jutro bom dziś zapomniał) i po przeglądnięciu tych od świra nieśmiało stwierdzam że piątkowe eksce.... tzn. te miłe pogawędki w Czeskim są chiba lepsze :P przynajmniej wiem kto zdarł majtasy z Astarte :mrgreen:

 

Czy pamięta ktoś jeszcze miłą rowerzystkę której jacyś nieodpowiedzialni ludzie spuścili powietrze w tylnym kole??? :mrgreen:

 

 

PS. Broda chyba nie był szczepiony :roll: ale to jeszcze mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...