Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobra skoro chcielibyście spotkać się we Wrocku nie ma problemu.

Ja z Protem bardzo chętnie. Myślę, że Doktorek z Danusią też przyjadą. A jak reszta bo my jesteśmy na miejscu także termin nie ma dla nas znaczenia a dla Was kiedy by pasowało :?: Z noclegami nie będzie problemu, jedynie kwestia dojazdu do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję drugą połowę listopada albo początek grudnia (tylko że ten post co Kaśka? :D )

 

Darek śpisz u mnie tego Ci nie przepuszcze

Ło Jezu... nieeeeeeeeee :) nie macie tak jakiego hotelu? :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby Adu wzięła sprawę w swoje ręce' date=' Ona to potrafi wszystko zorganizować, nawet szkło na imprezkę [/quote']

Cholera! Dlaczego nikt mnie jeszcze nie powiadomił o tym temacie?! A ja dopiero teraz go czytam no!

Mi się ten pomysł podoba! W sumie mogę się tym zająć, tylko niech trochę ludzi się zadeklaruje

 

a i może ktoś z wawy do nas przyjedzie ?

Ja chętnie :)

 

termin nie ma dla nas znaczenia a dla Was kiedy by pasowało

Ja jestem zwarta i gotowa w każdym momencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba jak najszybciej impreze we Wrocku zrobić:)

 

Nocleg jak mówił PGR. U nas na chacie i tak już nas sąsiedzi nie lubią (w sumie to tylko ten grzyb z góry ). A im więcej ludzi będzie, tym cieplej:D

A poznanie doborowego grona pijackich mord motocyklowych...hmmmm.... Jak dla mnie bomba :twisted: :twisted:

 

Do piekła :twisted: Byle szybko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 3-4 grudzień, do tego czasu te osoby co chciałyby przyjechać załatwią sobie wyjazdowe w domach. Z noclegami nie ma problemów, jest nas trochę miejscowych więc zawsze można będzie się gdzieś przekimać. Ja tam do siebie biorę Adu (jeśli oczywiście zechce), bo przy Adu to zawsze jest wszystko, no i możemy przygarnąć jeszcze jakiegoś przystojnyego a może i ze dwóch motocyklistów :) Jeśli ktoś woli lepsze warunki niż spanie na materacach to jest multum hoteli i hotelików niektóre nawet w przystępnych cenach. Co do lokalu to niestety ja nic tu nie pomogę bo nie za bardzo znam Wrocławskie knajpy, ale jest Prot, który 4 dychy tu przeżył więc na pewno coś zajefajnego zaproponuje :) . Jak Wam się podoba termin :?: Myślę, że przed terminem spotkania podamy gdzie i o której się spotykamy i każdy dojeżdża na miejsce. W międzyczasie ustalamy kto, gdzie nocuje i kogo trzeba z dworca odebrać lub przez Wrocław przeprowadzić. Ja jestem do Waszej dyspozycji w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...