Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

 

qrna synek takie rzeczy to się ogłasza tu, lepszą cenę byś dostał! :biggrin:

Kurna że też nie ogłosiłeś tego na forum. Kupiłem niedawno LSL za 300 :bigrazz: A dałbym Ci napewno ze 200 :lalag:

 

 

Mam LSL . Wymogi , oczywiście długość przedłużek i śrub mocujących. Będę robił zdjęcia swojego Fz6 jak coś to się przypomnij wyślę Ci ;)

 

 

 

następnym razem się poprawię, obiecuję :crossy:

 

 

 

A co do zlotu to miejsce wydaje się być ciekawe :flesje:

 

 

 

Kto zajmie się organizacją ??:buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craspady są niezastąpione w fazerze, który ma mocno wystające kapy silnika. Ja po ostatnim szlifie wiem to najlepiej. Tylko dzięki crashom mam cały motocykl, a moje aluminiowe dziwactwa wydawały się być jedynie ozdobą. Gdybyście szukali crashpadów rurkowych do fazera w cenie 280zł zapraszam

www.motopasja.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje Fazery są super. Ostatnio zrobiłam w jeden dzień 500 km ( pełen komfort jazdy) i nawet nadaje sie na jazde enduro ha ha ha. Trzeba tylko uważać przy przejeżdżaniu z koleiny w koleine. Po polu równo zaoranym idzie spoko ha ha ha.

potwierdzam,to zawracanie i jazda polu było Gosiu w pytke :icon_mrgreen:

 

literek mimo większej masy też daje radę :clap:

 

A co do zlotu to miejsce wydaje się być ciekawe :buttrock:

 

 

Kto zajmie się organizacją ??:D

Stare Drawsko jest jak najbardziej warte uwagi.

 

Miejscowość położona między dwoma jeziorami. Okolice to Szwajcaria Połczyńska z Doliną Pięciu Jezior + Trasa 100 zakrętów dla wymagających :buttrock: są tez w okolicy wieże widokowe.

Pole namiotowe położone tuż nad brzegiem jeziora, dla tych z połamanymi kośćmi lub innymi dolegliwościami możliwośc noclegu w domkach.

 

Dodatkowo organizowane sa turnieje rycerskie w ruinach zamku Drahim, warto połączyć nasz zlot z imprezą średniowiecznych ;)

Jeśli zapadnie grupowa decyzja,mogę zająć się uzgodnieniami i rezerwacją terminu.

 

Aha,tegoroczny "I Zlot" obył się bez wpisowego, znaczków, koszulek, etc. czyli na zasadzie spotkania forumowych znajomych, dosiadających słusznej maści rumaków, w miłym miejscu i dogodnym czasie - bylo superprzyjacielsko :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Niedziela a tu na Pomorzu leje i leje :banghead: I znowu dzień stracony :banghead:

Co do przewidywania opadów polecam link z radarową mapą, aktualizowaną co godzinę

http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/radary.html

Dzięki temu wiem kiedy można spokojnie pośmigać unikając zbyt mocnego zmoczenia.

U mnie wczoraj lekko kropiło, ale skromne 30km się przejechałem.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przewidywania opadów polecam link z radarową mapą, aktualizowaną co godzinę

http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/radary.html

Dzięki temu wiem kiedy można spokojnie pośmigać unikając zbyt mocnego zmoczenia.

U mnie wczoraj lekko kropiło, ale skromne 30km się przejechałem.

Dzięki za link :biggrin: Wczoraj wieczorem przejechaliśmy z ekipą jakieś 60 km. Osobiście wolę prognozę z interi http://pogoda.interia.pl/ zawsze mi się sprawdza :biggrin: Od jutra cały tydzień bez opadów :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki to filmik (nie mogę teraz oglądnąć), ale ostatnio na dailymotion.om widziałem jak koleś wymiatał fazerem FZS, endo w dwie osoby, madmax'y i gumy - zajebioza :banghead:

 

to jak z tymi crashpadami? rozumiem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zauwzylem pewna rzecz... kiedys myslalem ze mam zarowki roznych kolorów (biala-mijania i niebieskawa-drogowe)... ale ostatnio jak robilem zdjecie moto po ciemku to sie okazalo ze mam niebieski odblysnik. za dnia nie bylo widac roznicy, ale w nocy jak swiecilem fleszem to ewidentnie lustro z dlugich jest blekitne. tez tak macie w swoich...?? jak sie maja przepisy do tego zeby jezdzic na dwoch odblaskach swiatel (w przypadku kiedy za dnia jade na dlugich lub mam po prostu przerobiony reflektor tak aby obie lampy byly swiatlami mijania)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...