Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wtrącę coś o przebiegach. Przez ostatni rok mieszkałem w słonecznej Austrii i tam też jeździłem na moim fazerze. Jakoś te niemieckie przebiegi po 1200 km na rok mnie nie przekonują. Chcę tylko przypomnieć wszem i wobec że w południowych Niemczech, Austrii lub Szwajcarii sezon trwa do marca (połowy lutego) do końca listopada a 1 tys. km to przebieg na góra 3 krutkie weekendowe wypady. O warunkach włoskich motocyklistów już chyba wcale pisać niemuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę coś o przebiegach. Przez ostatni rok mieszkałem w słonecznej Austrii i tam też jeździłem na moim fazerze. Jakoś te niemieckie przebiegi po 1200 km na rok mnie nie przekonują. Chcę tylko przypomnieć wszem i wobec że w południowych Niemczech, Austrii lub Szwajcarii sezon trwa do marca (połowy lutego) do końca listopada a 1 tys. km to przebieg na góra 3 krutkie weekendowe wypady. O warunkach włoskich motocyklistów już chyba wcale pisać niemuszę.

 

 

Znowu zacznie się bicie piany na temat przebiegów...Jest podobny temat "Magiczne 40kkm" na dobre kilka stron...

 

Mój Fazer poszedł z oryginalnym przebiegiem 75tyś km. Ale ja śmigałem prawie każdego dnia. Gdy kupowałem obecnego, właściciel powiedział, że palił go w tym roku 2 razy, w tym drugi przy mnie. No i nie zapalił bo bateria była wypluta.... Poza tym przebieg można ocenić po stanie zużycia elementów eksploatacyjnych lub chociażby po stanie wytarcia manetek, podnóżków etc. Przy FZ6 dobrym odzwierciedleniem przebiegu są kolektory jak również stan lakieru na przodzie bloku silnika.

 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze zakwestionować przebieg mojego moto zapraszam na oględziny, podyskutujemy i skonfrontujemy stan moto z przebiegiem i z dokumentami a przy okazji :D ;)

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacznie się bicie piany na temat przebiegów...Jest podobny temat "Magiczne 40kkm" na dobre kilka stron...

 

Tak dla przykładu. Mój tata swoją Hondą robi 500-1000 km rocznie :icon_twisted: Motocykl praktycznie cały czas stoi w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacznie się bicie piany na temat przebiegów...Jest podobny temat "Magiczne 40kkm" na dobre kilka stron...

 

Mój Fazer poszedł z oryginalnym przebiegiem 75tyś km. Ale ja śmigałem prawie każdego dnia. Gdy kupowałem obecnego, właściciel powiedział, że palił go w tym roku 2 razy, w tym drugi przy mnie. No i nie zapalił bo bateria była wypluta.... Poza tym przebieg można ocenić po stanie zużycia elementów eksploatacyjnych lub chociażby po stanie wytarcia manetek, podnóżków etc. Przy FZ6 dobrym odzwierciedleniem przebiegu są kolektory jak również stan lakieru na przodzie bloku silnika.

 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze zakwestionować przebieg mojego moto zapraszam na oględziny, podyskutujemy i skonfrontujemy stan moto z przebiegiem i z dokumentami a przy okazji :crossy: :crossy:

 

Pozdrawiam!!!

 

a czy ktos tu kwestionuje przebiegi motocykli zdzieranych od heretykow przez Ciebie? :crossy:

Ja w ubieglym sezonie raz tylko wyjechalem w gory, a tak krecilem wokol komina i co... 7kkm wlecialo.

Edytowane przez Mazzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale nie chcę negować niczyjch przebiegów. Po prostu trudno mi uwierzyc że ktoś kupił Fazera żeby nim niejeździć :notworthy:

 

Mogę tylko pogratulować dobrych zakupów.

 

Pozdrowienia i do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój w trasie przy sredniej 120-150 pali w granicach 5,5 rocznik 2000 ale pod warunkiem ze go nie krece na biegach przy predkosci ponizej 100 ostatnio mi spalil 4,5.

dzieki za info chlopaki;)/ tak czy siak przesiadam sie na Fz6 Fazera i chcialem jedynie porownac koszty utrzymania w porownaniu do F650;p/dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

prosze o rade..kupilem przewody w oplocie ale jak sie okazalo nie tak do konca dopasowane do mojego moto. zeby nie dublowac wstawiam link do tematu w mechanice >> http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=94676

 

z gory dzieki za rady :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale nie chcę negować niczyjch przebiegów. Po prostu trudno mi uwierzyc że ktoś kupił Fazera żeby nim niejeździć :bigrazz:

 

Mogę tylko pogratulować dobrych zakupów.

 

Pozdrowienia i do zobaczenia na trasie.

 

Właśnie Fazer jest po to żeby tankować i jeździć.... jeździć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...