Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

witam :cool:

dzis zrobiłem 310km ;-)

Fazi ma dwie twarze

 

1. z żoną na plecach ;-) 120-140km/h tak do 7tys obrotów

 

2. sam - kręcenie do 11-12tys obrotów i super przyspieszanie :banghead:

heh, u mnie dokładnie tak samo - też mam tą wersje z ogranicznikiem montowanym na siedzieniu pasażera :wink:

u mnie z żonką da rade do 160-180km/h, tylko że ostre przyspieszanie = bla, bla, bla (wiadomo :cool: )

:P :icon_razz: :P

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwazyłem dzisiaj, że na pierwszym biegu przy mocnym odkręcaniu manetki przód robi sie jakis lekki i mało "kontrolowalny". Nawet mi się to podoba :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie śmiga się bardzo miło :biggrin:

Dosyć poręczny sprzęt na miasto :buttrock: Teraz jestem na etapie sprawdzania spalania w trybie typowo miejskim(codzienne dojazdy do pracy) i zobaczymy ile tam wyjdzie :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazerkiem pykłem juz ponad 700 km no musze wam powiedziec ze naprawde dobry moto , pewnie sie zasuwa , choc to me początki i wiele przede mną, lecz wydaje mi sie wystarczające moto dla mnie, jak na razie ;p

No to nieźle :biggrin:

Ja na pierwszy wypad mam w planach przejechanie 700km także w sumie ostro zacznę :biggrin:

Jedziesz z łodziakami na Bemowo? To może też się podczepię.

Dziś udało mi się założyć centralną nóżkę do Fazera, bo miałem zdjętą. Nie myślałem, że tyle jazdy z tym będzie. Prawie padłem w garażu, ale jakoś dałem radę :buttrock:

Co do następnego moto, to przy kupnie Fazera myślałem, że wystarczy na parę ładnych lat i zapewne tak będzie, ale już się zastanawiam co by można zakupić następnego :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do następnego moto, to przy kupnie Fazera myślałem, że wystarczy na parę ładnych lat i zapewne tak będzie, ale już się zastanawiam co by można zakupić następnego :biggrin:

 

Tylko Fazer 1000 :buttrock:

 

Tez o nim myslę :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z łodziakami na Bemowo?

 

Jasne ze tak juz kaske odłozyłem :buttrock: tylko liczyc na pogode a w ten wekend smigam sobie na tame Smardzewice zalew sulejowski :evil: moze ktos wpadnie :biggrin: ??

 

Co do nastepnego moto to jezeli to nie bedzie chopper (warrior) i bedzie mniej kaski to kupie SV 1000 :biggrin: ale to narazie wstepne szkice

 

Pozdro lewa w gore :buttrock: no i mysle w srode wpasc na plac D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to Fazerek zarejestrowany i zatankowany pod korek :icon_mrgreen: Zdążyłem przed chwilą nabić całe 40 km :flesje: Jeździłbym do wieczora, ale do pracy zaraz muszę spadać :/ Uhahany jestem po pachy :wink:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał juz prawko na A :icon_mrgreen:(((((((((

 

 

ps. jeździłem juz swoim ale pobocznych drogach boje sie wyjechac bo coś pukne stukne albo nie daj boze mnie i ubezpieczenie nie wypłaci ani grosza szkoda troche coooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :smile:

swoim Fazerkiem w niedziele pojechałem(z moja lubą oczywiście;) ) do Kalisza- 183km w jedną strone

 

przed wyjazdem zatankowałem pod korek, i do Kalisza jechałem dość ostro :icon_mrgreen: (do 180km/h, obr.do 10tys.) - w Kaliszu zatankowałem(znowu pod korek) 14l, czyli ok 7.7l/100km

 

w drodze powrotnej z powodu deszczu jechałem znacznie spokojniej(do 130km/h)- na miejscu znowu zatankowałem pod korek równo 10l, czyli ok 5.5l/100km

 

no :cool: , tak to wygląda u mnie ze spalaniem :smile:

nie wiem jak to jest ze spalaniem w mieście, więc czekam niecierpliwie na to co napisze Wicher :wink:

 

a co do następnego moto:

Tylko Fazer 1000
:crossy: i wszystko jasne :wink: , no chyba żebym nie wiem co :flesje:

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...