Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ją na ebayu niemieckim za chyba 45€ :wink:

Klosze kierunków nie pamiętam ile kosztowały... całość wyszła mnie 300zł (lampa + 4 klosze + 4 żarówki) po przeliczeniu razem z wysyłką :)

Paczka szła do mnie 3 dni, płaciłem przez paypal o ile dobrze pamiętam :bigrazz:

 

Tutaj masz linka do tego gościa:

http://myworld.ebay.de/funkenflug2001/

 

Tylko, że nie widzę, aby miał białą lampę i białe klosze kierunków :icon_razz:

 

W PL tez ją dostaniesz... (po rabacie 190zł) ;)

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=20883

Dziękować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam się do wymiany układu napędowego. Zastanawia mnie tylko czy różnica jakości jest tak duża jak różnica cen w obydwu proponowanych zestawach napędowych. Ewentualnie jakie przebiegi można zrobić na nich:

 

X-ringowy

http://www.allegro.pl/item362915885_naped_...er_did_jt_.html

 

O-ringowy

http://www.allegro.pl/item361854367_naped_...yzf_fazer_.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam się do wymiany układu napędowego. Zastanawia mnie tylko czy różnica jakości jest tak duża jak różnica cen w obydwu proponowanych zestawach napędowych. Ewentualnie jakie przebiegi można zrobić na nich:

 

X-ringowy

http://www.allegro.pl/item362915885_naped_...er_did_jt_.html

 

O-ringowy

http://www.allegro.pl/item361854367_naped_...yzf_fazer_.html

 

Pozdrawiam

 

Różnica jakby Ci to powiedzieć... jest wielka. DID jest najlepszy i nie zastanawiaj się nad jakąś chińszczyzną ponieważ takiej mamy już dużo na drogach.

Nie da się kupić taniej tego DID'a?

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warte polecenia są też łańcuchy Dyna Chain. Ja zamontowałem właśnie taki w swoim moto. Cena dużo niższa niż DID a jakość porównywalna. W styczniowym MOTOCYKLU był nawet test łańcuchów i nie było praktycznie żadnych różnic w zużyciu na dystansie 5000km. Przy odpowiednim serwisie łańcucha (regularnym smarowaniu i regulacji napięcia) powinien spokojnie wytrzymać 20 000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 stówy to dobra cena! ile juz nawinołeś na nich? jak je oceniasz?

 

 

o i jeszcze jedno! w czwatrek zabieram sie do wymiany płynów ustrojowych( hamulcowy chłodniczy silnikowy)

i pare rzeczy musze jeszcze posprawdzac i przydalaby mi sie SERWISÓWKA w angielskiej wersji!

spac mi sie chce juz okropnie a temat o fazerach jest okropnie długi i juz wymiekam-nie moge znalezc strony na której jest link!

jak ktos ma ochote to niech wrzuci!

z góry dzięki

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie.

Zmieniał ktoś z Was rozrząd w swoim sprzęcie?W zimie miałem moto w serwisie i powiedzieli mi że łańcuch ok ale teraz kiedy odpalam jak jest zimny to go słychać.Gdzie kupowaliście łańcuchy i czy napinacz też trzeba wymienić?Przebieg mam 50tyś więc już chyba najwyższa pora żeby wymienić?

ZA wszelką pomoc z góry dziękuje i przyczepności życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było praktycznie żadnych różnic w zużyciu na dystansie 5000km

 

Na samym poczatku zapewne nie będzie różnic. Zobaczymy co się będzie działo później. Ja osobiście nie kupię nic innego niż DID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wymieniał łancuszek rozrządu w fazerze przy przebiegu ORYGINALNYM 70 tys km i to jak mówił mechanik- wymiana była robiona na prośbe kumpla zeby poprostu dobrze spał bo łańcuch był w super stanie:) ach ten silnik!!! zeby było mało to przy 70 tys były kontrolowane luzy i wszystkie miesciły sie dopuszczalnych granicach!

kumpel kupił go z salonu w niemcowni! model FZS black kolor!

to własnie przez tego znajomego albo lepiej dzieki niemu stałem sie właścicielem mojego Fazera!

 

lisex dziekowac!!!

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie.

Zmieniał ktoś z Was rozrząd w swoim sprzęcie?W zimie miałem moto w serwisie i powiedzieli mi że łańcuch ok ale teraz kiedy odpalam jak jest zimny to go słychać.Gdzie kupowaliście łańcuchy i czy napinacz też trzeba wymienić?Przebieg mam 50tyś więc już chyba najwyższa pora żeby wymienić?

ZA wszelką pomoc z góry dziękuje i przyczepności życzę

 

Nie wymieniałbym łańcuszka na Twoim miejscu, szczególnie że sprawdzili Ci go w serwisie. Jeżeli rozrząd Ci dzwoni to najprawdopodobniej napinacz tylko do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale wiesz jakie te serwisy są.Zrobiłem po tym serwisie może ze 4 tyś.Rozmawiałem z mechanikami i mówili, że napinacz powinnien być ok bo nie spotkali się aby w fazerze napinacz padł,że poprostu łańcuch się wyciągnął tak, że napinacz już go nie napnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale wiesz jakie te serwisy są.Zrobiłem po tym serwisie może ze 4 tyś.Rozmawiałem z mechanikami i mówili, że napinacz powinnien być ok bo nie spotkali się aby w fazerze napinacz padł,że poprostu łańcuch się wyciągnął tak, że napinacz już go nie napnie

Ja bym raczej powiedzial ze napinacz bedzie niedlugo przeskakiwal na nastepny ząbek i dlatego na zimnym silniku slychac rozrząd.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...