Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

hej powaga w moim fazerze jak nie zrobie tak:

 

 

kluczyk.gif

 

to moge 3 i pol godziny sie meczyc..i nie wlacze zaplonu

 

nie smijcie sie z rysunku :flesje: bo ja tylko chce pomoc... :wink: :wink:

 

Zapewne jest to jakieś wyjście, ale zapewne tez swiadczy to o zuzyciu samego wkładu stacyjki, które przy takim traktowaniu zapewne będzie pogłębiac problem.Prawdopodobnie dojdzie do tego,że bedzie mozna przekręcić stacyjke wykałaczką :wink:

 

Znajomy w TDM stosuje ten sam "knif" z odchylaniem kluczyka, tylko jak długo??

 

 

 

Lukaz radzę to dobrze napuścić i "mieszać" kluczykiem w stacyjce aż popuści i zaaplikowac tam jakiś srodek smarny.

 

 

 

Ambersil, to po prostu firma, która od lat produkuje róznego rodzaju specyfiki do braży motoryzacyjnej, komputerowej, przemysłowej itd :evil:

 

Odkąd spróbowałem ich smaru do łancucha, to odrzuciłem wszystkie inne białe, klejące i łapiące syf smary innych producentów :evil:

 

 

 

A np. Ambersil +40, to kapitalny środek smarny, czyszczący i konserwujący, nie działający szkodliwie na gumę i plastiki :wink:

 

 

 

Jest tylko jeden problem......trudno dostac te siuwaksy w detalu :bigrazz:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dostać gdzieś ten środek bo WD40 nie za bardzo mi pomógł...

 

Nie musisz specjalnie szukać tego środka. Chodzi o to, żeby najpierw to popuściło. WD 40 ma dobre właściwości penetrujące, ale smarne sa raczej znikome. Spróbuj nawet wstrzyknąć tam odrobinę oleju i pomachaj trochę kluczykiem "prawo-lewo"; "góra-dół". Powinno pomóc :flesje:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru jeden z najlepszych sprzętów!Też chciałem kupić ...no cóż czasem okazja i trafiła się kawa!szerokiej drogi!!

 

Witam kolegę z miasta ;)

 

Zapraszam na Forum Śląskich Motocyklistów

 

www.forum.motocykle.slask.pl

 

 

 

No i oczywiście na czwartkowe spotkania na zamku w Chudowie ;)

 

 

 

Pozdrawiam :flesje:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może wie czy przednia lampa jest rozbieralna? Zaliczyłem małego dzwonka w drodze do Brna i w pizdu połamałem błotnik owiewkę i lampę. Plastiki się spokojnie sklei. Tylko problem jest z lampą, bo pękł jeden odbłyśnik, a głupio byłoby wywalać kasę na całą lampę.

Moje sprzęcicho chwilowo wygląda tak ;)

http://www.bikepics.com/pictures/664230/

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, już wszystko działa po staremu, bez żadnych zastrzeżeń. Zaczerpnąłem rady Maruha i użyłem oleju kujawskiego z pierwszego tłoczenia ;):D:D Dużo lepiej sie spisał od WD40. PozdR

 

hehe z pierwszego tłoczenia, to pewnie lepiej ci pomogło niż mnie bo ja zapodałem jakiś tani z lidla hahaha.

 

A tak serio to wstrzyknij tam jakiś środek smarny, jeśli chodzi o mnie to ja wstrzyknę odmrażacz (taki co smaruje i konserwuje, oczywiści odmrażacz do zamków). Bo przypuszczam że kujawski na długo nam nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może wie czy przednia lampa jest rozbieralna? Zaliczyłem małego dzwonka w drodze do Brna i w pizdu połamałem błotnik owiewkę i lampę. Plastiki się spokojnie sklei. Tylko problem jest z lampą, bo pękł jeden odbłyśnik, a głupio byłoby wywalać kasę na całą lampę.

Moje sprzęcicho chwilowo wygląda tak ;)

http://www.bikepics.com/pictures/664230/

 

z tego co kojarzę to nie więc zacznij szukać zamiennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może wie czy przednia lampa jest rozbieralna? Zaliczyłem małego dzwonka w drodze do Brna i w pizdu połamałem błotnik owiewkę i lampę. Plastiki się spokojnie sklei. Tylko problem jest z lampą, bo pękł jeden odbłyśnik, a głupio byłoby wywalać kasę na całą lampę.

Moje sprzęcicho chwilowo wygląda tak :D

http://www.bikepics.com/pictures/664230/

 

auuu szkoda straszna-> Boniek narozrabiałeś!! :) Bedziesz przez zimę miał dużo czasu na naprawy a co do lampy to polska mysl konstrukcyjno-pragmatryczna moze juz wymyslila sposób na rozbieralność poszukaj moze coś znajdziesz

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auuu szkoda straszna-> Boniek narozrabiałeś!! :) Bedziesz przez zimę miał dużo czasu na naprawy

Przez zimę? :biggrin: Przód po prostu rozebrałem żeby zobaczyć które części ucierpiały :D W drodze do Brna puknąłem przy ok 30kmh w tył dostawczego. Przestawiło mi całą owiewkę i połamało błotnik. Do Brna spokojnie dojechałem i stamtąd wróciłem także motocykl jest na chodzie. Najważniejsze, że nie ucierpiało koło lagi i rama. Za tydzień motobazar w Poznaniu także może coś się znajdzie :biggrin:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zimę? :biggrin: Przód po prostu rozebrałem żeby zobaczyć które części ucierpiały :) W drodze do Brna puknąłem przy ok 30kmh w tył dostawczego. Przestawiło mi całą owiewkę i połamało błotnik. Do Brna spokojnie dojechałem i stamtąd wróciłem także motocykl jest na chodzie. Najważniejsze, że nie ucierpiało koło lagi i rama. Za tydzień motobazar w Poznaniu także może coś się znajdzie :D

 

Boniek a na niezawodnym Allegro sprawdzałeś ??

 

 

 

Tutaj masz przedni reflektor

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M266054

 

 

 

A tutaj masz linki do jakichś zwłok na części

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122212540

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122285739

 

 

 

Może wybierzesz coś z tego dla siebie :biggrin:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...