Skocz do zawartości

wtrysk w daytonie


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie dotyczy wtrysku w triumph daytona 955,

kupilem motocykl pare dni temu i jak tylko go uruchomilem jamoka od wtrysku nie gasnie,moto chodzi ladnie odpala dobrze pracuje rowno,powiedzcie gdzie szukac usterki ?wczsniej nie mialemn doczynienia z wtryskami,moze wystarczy go zresetowac tylko ze nie wiem jak .napiszcie jak cos wiecie z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło go raz uruchomić bez podłączenia jakiegoś czujnika, np tego w obudowie filtra powietrza... i du...a nałapał błędów i lampka będzie się paliła - u mnie zgasła sama po 3 dniach ale jak nie to na komputer do Wawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURTYNA ALE NAPISALEM :-D NO PEWNIE ZE CHODZI O LAMPKE

NASTEPNYM RAZEM PRZECZYTAM POST ZANIM GO PUSZCZE.SORKI

 

[ Dopisane: 14 ]

AHA A NIE DA SIE JAKOS INACZEJ ZRESETOWAC DO WAWY TO MAM KAWALEK JAKIES 1600 KM BO SIEDZE W ANGLI TUTAJ CHYBA BLIZEJ ZNAJDE JAKIS SERWIS TRIUMPHA CO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO WAWY TO MAM KAWALEK JAKIES 1600 KM BO SIEDZE W ANGLI TUTAJ CHYBA BLIZEJ ZNAJDE JAKIS SERWIS TRIUMPHA CO

Pchaj, chłopie, nie wierz cudzoziemcom! To są źli ludzie, mówię ci, ty im nie wierz. Co polski fachowiec, to polski, lepiej byc wychu...ny przez rodaka niżby Ci angol miał pluć w twarz :-D :-D :-D

 

A tak serio: się domyślam że Anglicy z racji swej miłości do własnych wyrobów (zakrawającej na prawie faszyzm :D ) lepiej się wczują w naprawę Triumph'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lampka wskazuje błąd, to już wiesz. Informacja o błędzie znajduje się w tzw. pamięci ulotnej komputera. Resetujesz to tak, rozłanczasz klemy od aku (pierwszy minus) na 30 minut, po tym czasie łączysz je ze sobą, po czym normalnie podłanczasz do aku. Powinno pomóc jeśli nie to nie gorączkuj się i przy najbliższej okazji wepnij się do komputera w serwisie naprzykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...