Skocz do zawartości

Jakby ktos byl chetny.


maverik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

 

niby jest spam, ale nie do konca, w innym dziale pisalem o aerografie, tu napisze troche inaczej, jako ze w chwili obecnej nie mam zadnego motocykla w warsztacie chetnie przyjme jakis do pomalowania aerografem po kosztach lakieru i dobrej zgrzewce piwa ( dlatego tu ) :) dlaczego?bo lubie malowac, bo jest to moje hobby i pasja, a jak nie mam nic do roboty to sie nudze :D tak wiec zapraszam :P

 

pozdrawiam

 

Arkadiusz Tarnowski gsm 694 150 895

www.moto-art.prv.pl

lakierowanie motocykli/pracownia aerografu

Podkowa Lesna/Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do piwka?hehe, lubie ale nie dla niego maluje :P ja mam poprostu "satysfakcje" z tego ze pomaluje komus moto :), a 2 ze zbieram prace robione aerografem przeze mnie, co do drugiej odpowiedzi nt wgniecionego zbiornika mozesz to tez zrobic u mnie, pozdrawiam

 

 

Arkadiusz Tarnowski gsm 694 150 895

www.moto-art.prv.pl

lakierowanie motocykli/pracownia aerografu

Podkowa Lesna/Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest mniej wiecej koszt lakieru? Co do odgiecia baku jest to mozliwe - sa dwa sposoby mi znane:

1) Ladujesz do baku groch czy cos takiego, zalewasz woda by napecznial i wgniecenie sie samo wyprostuje.

2) Specjalna maszyne podlaczaja i pompuja iles atmosfer w bak az sie wyprostuje.

Wyczytalem to na stronie zakladu jakiegos co to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ladujesz do baku groch czy cos takiego' date=' zalewasz woda by napecznial i wgniecenie sie samo wyprostuje. [/quote']

Skąd to wytrzasnąłeś ?? :D

 

2) Specjalna maszyne podlaczaja i pompuja iles atmosfer w bak az sie wyprostuje.

W tym przypadku efekty nie zawsze są takie jakbys chciał' date=' a czasami bywa tragicznie ;)

 

Wyczytalem to na stronie zakladu jakiegos co to robi.

 

Moim zdaniem powinieneś omijac ten zakaład szerokim łukiem :P

On mieści sie gdzies w Częstochowie??

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do baku znanym mi i sprawdzonym sposobem jest dotarcie do blachy, przyspawanie kawalka metalu, nawet elektrody i wyciagniecie, dalej szlifierka, szpachla podklad uzupelniajacy i jest idealnie, co do sprezonego powietrza jak mowi kolega.. mozesz narobic sobie wiecej roboty tylko.. i ten.. chcesz powiedziec ze jakis profesjonalny zaklad prostuje baki grochem? :D koszt zrobienia takiego baku u mnie to ok 300zl z malowaniem

 

.. co do napisu na baku nie ma problemu..

 

obecnie trafila mi sie trkonstrukcja malowania Xxa wiec niedlugo zaprezentuje jak poszlo

 

pozdrawiam

 

Arkadiusz Tarnowski gsm 694 150 895

www.moto-art.prv.pl

lakierowanie motocykli/pracownia aerografu

Podkowa Lesna/Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki stary milicyjny kask motocyklowy. jeszcze z orzełkiem. co ciekawego byście z nim zrobili?

moze zrobic go na oryginal, walnac napis MO albo cos takiego :banghead: , jakies paski niebieskie po bokach i oczywiscie orelek na srodku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...