Skocz do zawartości

Beeeeeeee czyli nowa koza :)))


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie niedawno wrocilem z inowrocławia gdzie kupilem moja nowa koze Honde nsr 125 :). Bardzo z tego powodu sie ciesze ogolnie nie bylo zbytnio do czego sie przyczepic, jesli jakas wada ukryta nie wyjdzie podczas uzytkowania to bedzie swietny sprzet :).

 

Tu jest link do fotek z aukcji :

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67922082

 

Jak bede mial aparat to zrobie nowe. Sprzet jest do rejestracji a ja musze zrobic prawko (od czego jest zima). Wazne ze juz nie jestem bez moto :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna. Tez w lecie miałem pomysł na NSR, nawet jedną oglądalem. Była to z 96 roku, dałoby się wziąć ją wtedy za 5 tys. ale była w stanie rozkładu. W efekcie zacząłem przygodę od GS 500 i nie żałuję. Jednak co czterotakt to czterotakt. Ale wizualnie NSR jest super.

 

Z ciekawości, ile za nią wysypałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDZIA miodzio, sam kiedys chciałem NSR 125 sobie kupić.

 

 

W efekcie zacząłem przygodę od GS 500 i nie żałuję.

 

zrobiłem podobnie do Ciebie i również nie żałuje ale do NSR sentyment jakis został ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest podejrzliwie mala 4 tys (stargowane do 3,8 zl) za nsr z 99 roku to bardzo malo. Ale silnik pali na dotyk, ciagnie tyle ile sprawdzilem tez ok, plynu w chlodnicy jest ok. Glowka ramy i lagi wygladaja na cale i ogolnie rama nie wyglada zeby byla gdzies spawana. Dokumenty wszystkie sa wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie oki.

 

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linku pisze ile dal  

taaa, ale aukcja bedzie trwala jeszcze przez 6 dni :lol: a najwyzsza oferta na aukcji raczej nie nalezała do trajka66

 

cena naprawde ok :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :)

 

 

tylne kolo jest takie.... malutkie, strasznie to nieproporcjoanlnie wyglada jak dla mnie

 

Z ciekawości zajrzałem do katalogu i ten sprzęt ma gumę z tyłu 130. Więc nie taka mała :)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...