Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, było miło. Jak mi PGR da fotki z aparatu to nagram płytki, które będę sprzedawał za ciężki szmal. Wam rzecz jasna !!! Po groźbą zamieszczenia w internecie. :mrgreen: Będę w końcu Rich Man :buttrock: W tej chwili mam prawie 1,5 Giga materiału dowodowego :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie:

Wszyskie zdjęcia, na których jestem w jakiejś sytuacji szkalującej dobre imię mojej osoby to napewno FOTOMONTAŻ :buttrock:

 

Nie było mnie na tej imprezie, nie znam tych ludzi, nie piłam z nimi wódki ani piwa, nie spałam, ani nie spożywałam tego co oni :P

W ogóle to ja cały weekend w kościele przesiedziałam modląc się za was :crossy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... :P I już w szarości dnia powszedniego (pomimo, że jeszcze niedziela). Ale, co tam :D DZIĘKUJĘ :P :buttrock: Za gościnę, za zabawę, za super towarzystwo :) Klimat i już :crossy: :mrgreen:

Tym, z którymi gdzieś się rozminąłem przed wyjazdem - to na dobrą wróżbę, do szybkiego zobaczenia!

 

ps. mam nadzieję, że nie zmienię zdania po obejrzeniu zdjęć :twisted: :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie, wielkie dzięki. Jestem niezmiernie zadowolny z faktu, że przybiłem gwoździa w tempie zastraszającym, co, w skrócie, można nazwać wykonaniem planu na 110 % :P. Najbardziej ujęło mnie za serce, jak woźnica powożący naszymi saniami, góral z krwi i kości, który w życiu niejedno widział i niejedno słyszał poprosił głosem nieznoszącym sprzeciwu - kiedy przejeżdżaliśmy koło kościoła - żeby zamknąć ryje. Stwierdził, że jak ludzie to usłyszą to go wydupcą z parafii :buttrock:!! A w saniach sam kwiat inteligentnej młodzieży :crossy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimer 8O zmiłuj się! 43 MB 8O Polpaka to ja mam, póki co, w robocie. Do jutra muszę czekać, bo teraz to bym ściągał chyba z sześć lat :buttrock: :mrgreen: Chociaż jakieś zajawki wrzuciłbyś :?: :crossy:

 

A co tam z resztą towarzystwa? Wszyscy OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasz mode Michał :?: Dojechał cały :?:  

 

Dojechał, ale ciągnęłem się tym swoim gradobiciem aż do 18.00 8O

Dzięki za organizacje imprezy i za super towarzystwo.

 

Po kuligowej twórczości Egona, wnioskuję o o przyznanie mu rangi Spec - Hip hop ;)

 

Ps. następnym, razem postaram się wziąć ze sobą zaprzęg to się poszaleje trochę po śniegu na moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacja dla miro_N :arrow: wersja anorketyczna 9 MB ;)

 

:arrow: http://s10.yousendit.com/d.aspx?id=2CKZCU2...C81VS79O6VJBFFW

 

UWAGA! W sobote wieczorem znalezłem pewna rzecz na podlodze obok jadalni. Jest to malutkie, ale może mieć jakąs wartośc, albo materialną (nie znam sie..) albo ze wzgledu na przywiązanie (nie jest to smycz :) ). Kto cos zgubił niech sie zgłosi - może oddam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kuligowej twórczości Egona, wnioskuję o o przyznanie mu rangi Spec - Hip hop  

W takim razie musisz wysłuchać moich wersji "psalmowych" z piątkowej imprezy :mrgreen: :)

W końcu pytałeś sięmnie przy ognisku gdzie mam zapisane zwrotki i kto je wymyślił... :mrgreen:

Odpowiedż jest prosta... są to moje chore wymysły na poczekaniu :twisted:

A mówili mi bym szedł na księdza :twisted: ;)

Pozdro i szacun za impreze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...