Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiadasz cykle hmmm a jakie jeśli to nei tajemnica???

Tajemnica... :lol:

 

no tak poczekam z wyjasnieniem do pierwszego połykania napojów wyskokowych wtedy sama wykłaptasz co to ów za tajemnica 8) :buttrock:

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dość czatu dzieciaki. Na gg się przenieść i tam sprawy sercowe załatwiać

Przepraszam szanownego Pana, pierwszego spamera Rzeczpospolitej, za bezowocne i dziecinne posty w tym jakże poważnym temacie.

Moja wina, moja wina... za karę pójdę dzisiaj na striptiz męski cobym nie miała za dobrze i jakieś gołe męskie poślady musiała oglądać :twisted: . Za karę wypiję tam też kilka piw (o tych browcach to tak w dodatku, coby potem nie było, że odchodzę od tematu :buttrock: ).

 

Marazm i apatia :lol:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc proszę państwa! :D

Od tej pory się ode mnie nie uwolnicie! :twisted: Komp naprawiony, net działający, także ADU DOSTĘPNA 24H/DOBĘ :twisted: :twisted: :twisted:

 

Przechodząc do meritum sprawy......

W PGR-owie było pięknie! Rewelacja!!!! I apeluję, co by więcej takich imprezek organizować.

Mój PGR-owy weekend troszeczkę się przedłużył ;) A dokładnie o 2 dni we Wrocławiu.

Bardzo było miło i sympatycznie zobaczyć znowu Wasze mordki i poznać nowe buziaczki. Dla wszystkich gorące pozdrowienia!

Pogoda była prześliczna! Towarzystwo w dechę! I wódka zmrożona jak należy!

Sobotnie śmiganie na stoku śni mi się po nocach i już nie mogę się doczekać następnego wypadu! Kulig także był wielką frajdą i nawet mróz nie był nam straszny (a to za sprawą ,,małpeczki" skaczącej z jednych sań na drugie-pychota! ;) ). Ogólnie rzecz biorąc-moherowe berety górą! Chociaż nasze stroje tygryska, króliczka, myszki i barana wzbudziły także niemałą furorę i zainteresowanie!

Bawiłam się naprawdę świetnie! Szkoda tylko, że tak krótko to wszystko trwało....... Chociaż tak jak już wyżej wspomniałam-chłopaki zapakowali mnie do samochodu i pojechałam razem z nimi jeszcze do Wrocka, także było mi dane odwiedzić znowu królestwo na Pasteura :P

Wielki szacun dla wszystkich!

 

(dobrze' date=' że nie jechałam z tymi pałami w aucie, bo znowu byłaby bania). [/quote']

OOOO!!!!!! Dostałam nowe pseudo! :mrgreen:

A tak na marginesie-była bania, ale jaka!!!!! Szacun chłopaki! 3macie poziom! :P

 

[ Dopisane: 13-01-2006, 04:08 ]

Jak mi PGR da fotki z aparatu to nagram płytki' date=' które będę sprzedawał za ciężki szmal[/quote']

Jestem pierwsza w kolejce! :mrgreen:

 

 

Ps. następnym' date=' razem postaram się wziąć ze sobą zaprzęg to się poszaleje trochę po śniegu na moto [/quote']

W przyszłym roku, to może w ogóle zgramy ekipę, jakiś busik i będziemy szarżować na naszych rumakach w terenie w zimowej scenerii. Byłaby rewelacja!!!!!!

 

 

Nie wiem czy i co straciła w nocy Astarte' date=' ale dnia drugiego ona też przestała drzeć pyska i nawoływać pobozną brać "DO PIEKŁA!!!" [/quote']

Wszystko udokumentowane jest na zdjęciach!!! Najpierw Procik a później Dual. Ale co, to zobaczycie, jak Procik wrzuci zdjątka :mrgreen:

 

 

siostry niewierne - nie będę wskazywac palcem' date=' które to miały na sobie szatańską bieliznę, zwaną przez pogan - STRINGAMI). Uczynki te wołają o pomstę do nieba [/quote']

Stryngiiii????? Jakież to przestarzałe określenie! Brrrrrr!!!! :D Nie znasz Astarciu bardziej profesjonalnej nazwy? Podpowiem Ci......zaczyna się na literkę ,,c" :twisted: A tak apropo's-lubię mieć zimne pośladki :mrgreen:

 

 

bedziesz naszym forumowym poetą / psalmistą' date=' jednym słowem - wieszczem, bo wymyślać to wszystko na poczekaniu to trzeba mieć głowę nie od parady[/quote']

W końcu to mój brat! I w dodatku bliźniak! Mishelku-mamusia jest z Ciebie dumna :P

 

[ Dopisane: 13-01-2006, 04:19 ]

Przecież cisza nas tu zabije

Miro_N! Nie martw się! Ja tej ciszy nadam głos! :mrgreen: :D

 

 

Nadszedł czas nauki...

Tak, tak Mishelku, ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz! :mrgreen: Nie przynieś wstydu rodzinie! No! :)

 

 

 

 

A tak na sam koniec tej krótkiej opowiastki i wspomnień zacytuję kultowe SSIJ!!!!!!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam szanownego Pana' date=' pierwszego spamera Rzeczpospolitej, za bezowocne i dziecinne posty w tym jakże poważnym temacie.

Moja wina, moja wina... za karę pójdę dzisiaj na striptiz męski cobym nie miała za dobrze i jakieś gołe męskie poślady musiała oglądać Twisted Evil . Za karę wypiję tam też kilka piw (o tych browcach to tak w dodatku, coby potem nie było, że odchodzę od tematu Wink ).

 

Marazm i apatia Laughing

[/quote']

 

 

Astarte bravo bravo za czujność i atak na odważnego PGR'a 8) .

Tak trzymaj

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory się ode mnie nie uwolnicie!  Komp naprawiony, net działający, także ADU DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

No w końcu Adu coś porządnego będziesz robić a nie w babskich c.... po pensjonacie ganiać - Ty przebierańcu :mrgreen:

Najpierw Procik a później Dual

Przepraszam czy ja o czymś nie wiem ;) Jak zwykle gdy piję to mnie najciekawsze rzeczy omijają ;) :D

Teraz to juz tylko SESYJA (ruska ruletka  :lol: ), geometria ANALityczna i sporadyczne linie rownoległe  :evil2:

Zimer czy my przypadkiem razem nie studiujemy :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Procik a później Dual

Przepraszam czy ja o czymś nie wiem Jak zwykle gdy piję to mnie najciekawsze rzeczy omijają

Przepraszam... oni to zrobili gdy ja słodko spałam :D ... nie miałam na to żadnego wpływu (czyt. nie pomagałam im... PRAWIE :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...