Skocz do zawartości

Kupno crossa 125-250ccm


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako, ze moja dt ulegla lekkiej destrukcji i jej czas zbliza sie ku koncowi zamierzam zmienic moto.tym razem padlo na crossa. Zastanawiam sie jaka pojemnosc wybrac-125 czy 250ccm. Mam 174cm wzrostu 52kg i 15 lat. Jezdzilem do tej pory na dt 80(zrobilem nia ok. 2500km)epizodycznie smigalem na crossach kolegow. Zastanawiam sie jaki motor wybrac. Cena to ok.8000zl. doradzcie marke, model i pojemnosc...lepiej 125 czy 250...podobno 125 2t i 250 4t to praktycznie to samo ....kupno dopiero na next sezon, ale wole zaczac sie juz rozgladac:) Wstepnie patrzylem na ktm exc, ale sa to jakby nie bylo drogie bryki..interesowalo by mnie moto powyzej 2000r.

pzdr

 

[ Dopisane: 15-10-2005, 11:43 ]

zapomnialem dopisac ze moto bedzie uzytkowane na torze ("kacze doly") oraz rzadziej w terenach lesnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie dodałem KX!!Nigdy w życiu nie kupie KX'a!!!Mój trener w 2004 roku kupił nówke sztuke Kawasaki KX 250F i cały blok silnika mu pękł!!.Ale zrobi jak uważa
To że Twojemu trenerowi coś sie rozwaliło to nie znaczy że każdy KX jest felerny. Ja tam jak najbardziej jestem za KX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj sobie temat o kx-sie bo jest na wierchu i wiesz wszystko ;) ogolnie powyzej 2000 rok spoko sprzecior. A kx 250f to chyba w miare nowy wogule wiec ma rozne bledy a zwykly to przeciez stara konstrukcja (sprawdzona) za 8 k wyrwiesz juz ladna crke w alu ramie 125 bo 250 nawet nie bierz bo po co masz sobie cos zrobic ona juz naprawde ma kopa (wiem bo jezdzilem) setka jest idealna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ziomek, za 8000zł moge spokojnie załatwić ci motor z kanady, bo wlasnie sprowadzam 3 sztuki, za 8000zł jestem w stanie załatwić poj. 125 lub 250 2T rok powyzej 2000, jezeli cie to interesuje to czytaj moj temat o moto z usa i pisz na pw

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dolacze do tematu co lepiej kupic huske wr 250 czy te 250 duze znaczenie odgrywa spalanie i koszty eksplatacji co by bylo lepsze z jedej strony wr mocniejsza ale bardziej kosztowna a z drugiej te slabsze ale za to mniej mnie bedzie kosztowac zaznaczam ze nie mowie o rematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dolacze do tematu co lepiej kupic huske wr 250 czy te 250 duze znaczenie odgrywa spalanie i koszty eksplatacji co by bylo lepsze z jedej strony wr mocniejsza ale bardziej kosztowna a z drugiej te slabsze ale za to mniej mnie bedzie kosztowac zaznaczam ze nie mowie o rematach
Kompletnie Cie nie rozumiem. Użyj znaków "." i "," wtedy może ktoś to przeczyta i zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie Cie nie rozumiem. Użyj znaków "." i "," wtedy może ktoś to przeczyta i zrozumie.

jakos ja go rozumiem...

 

A co do xkarlx to wiesz zalezy tez jak chcesz jezdzie, ile jezdzisz, i ile masz funduszy na motor...

bo taka te 250 moc ma ok. 40 KM fajna i dzieki temu ze to 4 suw to nie kupujesz oleju , mniej pali, tlok ma dluzsza zywotnosc...

No w wr 250 czesciej tlok wymieniesz, np. olej czesto kupujesz.

Ale wieksza moc niz w TE...

tak wiec wszystko zalezy od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...