Skocz do zawartości

R2 na MIDLANDA...?


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

witam chciałem zapytać bo patrzyłem na stronie przedstawiciela na polske i widze ze w moim wojewodztwie nie ma przedstawiciela. wiec chciałem zapytać was czy da rade z kims zalatwic zeby mi kupil i podeslal pare butelek owego MIDLANDA oczywiscie za wszystko zaplace na rachunek bankowy kogos kto mi to zalatwi. Czekam na propozycje na GG lub e-maila lub PW. No i napiscie jaka cena u was tego :icon_razz: najlepiej kogoś u kogo jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem zapytać bo patrzyłem na stronie przedstawiciela na polske i widze ze w moim wojewodztwie nie ma przedstawiciela. wiec chciałem zapytać was czy da rade z kims zalatwic zeby mi kupil i podeslal pare butelek owego MIDLANDA oczywiscie za wszystko zaplace na rachunek bankowy kogos kto mi to zalatwi. Czekam na propozycje na GG lub e-maila lub PW. No i napiscie jaka cena u was tego :icon_razz: najlepiej kogoś u kogo jest najtaniej.

 

 

 

http://www.agmot.strefa.pl/sklep.php?cz=2&k=33

 

 

Tu mozna wysylkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej na tym midlandzie ktos zwalal glowice?? Jest nagar czy nie?? Bo po R2 jest zero nagaru!! A do simsona leje taki pol syntetyk za 9 zl za 0,6 l. I tak pisze ze nagar usuwa a jak glowice w simsonie zwalilem to byl nagar. Pewnie z tym midlandem bedzie tak samo... Castrol to Castrol sprawdzona marka. A takie tanie oleje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tłoczek był ciut przykopcony, ale dało się bez problemu odczytać wybite napisy, na reszcie zero nagaru/okopcenia po przejechaniu conajmniej 3 tys km

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...