Skocz do zawartości

Sprzęgło


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mi sie przypomina ze te pekniecia to byly na piascie kosza tam gdzie jest ta zebatka (grzechotka) od rozrusznika, no i zniej jest naped na obrotomierz. To wlasnie pekala ta tuleja gdzie siedzi ta zebatka.

A punkt musi byc. Ja tez jak rozbieralem to nie zwracalem uwagi na znaki no i po krotkim czasie sie rozpierdolilo. Dopiero pozniej zostalem uswiadomiony.

Jak dokladnie obejrzysz zabierak to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peka jak sie ma zle sprzeglo zlozone.Ja po kupnie nowej piasty zlozylem to dobrze i do samej sprzedarzy nigdy nie peklo.(moze taki byl przypadek ?) Walka to nie uszkadza. Jak troche mocniej peknie to zaczyna blokowac ta zebatke od rozrusznika (bo tulejka sie rozsadza, a zebatka siedzi na niej). Kosz zaczyna sie bujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożyłem własnie cały silniczek do kupy, wykonałem zgrubną regulację sprzęgła lecz silniczek nadal jest na biurku w piwnicy. Czy pociągnięcie linki sprzęgła ręką lub też kombinerkami powinno pozwolić na wycisnięcie sprzęgła :?: Bo mi ani nie drgnie sprzęgło w taki sposób. Silnik jest jeszcze bez oleju, czy to normalne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pociągnięcie linki sprzęgła ręką lub też kombinerkami powinno pozwolić na wycisnięcie sprzęgła

w żadnym wypadku. Przecież normalnie przy włączaniu sprzęgła działamy siłą na dużym ramieniu, a gdy próbujemy wyciągać linkę z pancerza to myślę, że pudzianowi by się to mogło udać :) :P :P ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu :) Podczas dzwonu został ścięty ogranicznik skrętu kierownicy tuż przy główce ramy. Chcę to pospawać i wreszcie złożyć całe moto do kupy. Czy mogę dospawać ten odbój bez obaw, że stanie się coś z ramą po spawaniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nic sie nie stanie,dasz to jakiemus dobremu spawaczowi albo sam pospawasz,ładnie wyrównasz i powinno byc dobrze,nie trzeba tylko ładowac nie wiadomo ile spawów,ja kiedyś pospawałem wahacz przy od komara i było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...