Skocz do zawartości

Jazdy nocne i we mgle


lukasz-aprilia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już mus jechać ,to chociaż umówmy się z kimś że damy cynk jak dojedziemy oraz powiedzmy którędy ścieżka.Miło jechać przynajmniej na 2 motocykle.W przypadku gleby do rowu można poleżeć do następnego dnia.Znam przypadek gdzie po glebie o 21 kolega wygrzebał się z rowu ok 1 w nocy na tyle że ktoś go zauważył i wezwał karetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem mimo znajomosci drogi zakrety bierze sie na kilka razy jeszcze w miare to idzie jak sa na drodze pasy zmalowane dosc swiezo. Co sie kawa dalo zlamac zakret kilka razy bez problemu to teraz elektrownia jest duzo trudniej. Cynk daje zawsze mojej polowce bez wzgledu na pogode ze dojechalem, choc to teraz tylko 20 kilosow a przez ostatni rok dojezdzalem 100 szesc razy w tygodniu.Dodam jeszcze ze w GTR zafundowalem sobie soczewki a do harego jeszcze nic ciekawego nie znalazlem.

Dodam jeszcze ze jak jest naprawde kiepsko z widocznoscia to jezdze na awaryjnych.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to nic nie wniesie do tematu, ale jazda motocyklem we mgle to ruska ruletka

zwłaszcza jak się nie zna drogi, może się uda, może nie

raz mnie mgła zaskoczyła, w rumuńskich górach, mleko, droga kręta, wąska, strach było się zatrzymać na poboczu,

bo nie wiadomo czy nie wpadnę w przepaść albo mnie ktoś rozjedzie

prędkość rowerowa, udało się, ale więcej nie chcę próbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja niestety dzisiaj nie jechałem swoją Viagrą, tylko DL 650, trochę mi się spieszyło ... Noo ale z rowu wygrzebałem się po 5 minutach :)

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jazda we mgle - szukaj na YT - Goworówek cbr.

Szyba w górze, mgła gęsta mżawkowa.

Motomówki na kierownicy, polecam!

Zabawnie wyglądają ale ciepło :)

Powiedzcie tylko czemu szyba kasku cała zalepiona była mżawką, a szyba motocykla jak widać na filmie sucha???

Edytowane przez Satrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno tez miałem nieciekawą drogę, godzina około 23, ciemno jak u murzyna, deszcz i kawałek drogi do przejechania nie dużo ale jechałem około 40min, prędkośc max 50km/h bałem się jechać szybciej.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Edelnspitze w Austrii (Grossglockner) widoczność na ok 10m. Lecz kawałek i turystycznie oraz dzień. Jadąc na kostce kamiennej przy temp. ok 5-8 stopni a pod górę na wąskiej drodze śmieciara. Tylko dźwięk uprzedził, że coś nietypowego wdrapuje się.

 

A kiedyś w nocy mało nie posr....łem, gdy wyjeżdżając z lasu ściana, widoczność zero, wiedząc że za kilkadziesiąt metrów zakręt.

Gdy jeździłem na demoludach to zdarzało się, że lampa nagle się wyłaczała... i było "widzę ciemność"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...