Skocz do zawartości

Dołączyłem do VIP'ów


Enduroboj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Także chciał bym złożyć szczere podziękowania dla Olka (O-L-O) i jego taty' date=' dzięki nim przywiozłem moją CZ do domu, zapewnili mi transport i fachową pomoc przy załadunku [/quote']

 

Dla mnie, fana motorow i mojego taty, ktory tez ma na tym punkcie bzika to sama przyjemnosc. Wkoncu spełni sie nasze marzenie i urzadzimy sobie meeting pod tytulem KATACJA 2005 :D Jeszcze tylko 685 kilometrow ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie' date=' fana motorow i mojego taty, ktory tez ma na tym punkcie bzika to sama przyjemnosc. Wkoncu spełni sie nasze marzenie i urzadzimy sobie meeting pod tytulem KATACJA 2005 Jeszcze tylko 685 kilometrow

pozdrawiam[/quote']

I jak RX Olek? :D Co objela naprawa? Jest nadal ta dziura w obrotach czy moze juz nie?

Jeszcze raz dziękuje. Przed zakupem Luczas tak jak Kuba i cz cross musieli słuchać moich pytań i aluzji na temat tego moto. Dostarczyli mi wiele wskazówek i rad. Teraz chciał bym im za to podziękować

Do mnie mozesz dzwonic/pisac za kazdym razem jak masz jakis problem z CZ. MOze moja wiedza nie jest taka jak LuCZasa ale postaram sie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzabii napisał:

ten czlowieniu na CZ to Enduroguy? widze ze ledwo ziemi dotykamy

 

piekna maszyna gratuluje zakupu

 

 

Zajebisty jestes :]

jestem w 100% pewien ze enduroguy byc cie sto razy objechal :]

wzrost nie oznacza umiejetnosci :]

 

 

chodzilo mi jedynie o to, ze maszyna jest wysoka i ma wysoko srodek ciezkosci, wiec jesli napompuje jeszcze zawieche i pochyli lekko motor przy wsiadaniu to moze miec problem zeby sie nie przewrocil,

niczyich umiejetnosci nie komentuje, bo nie widzialem jak kto jezdzi,

tyrac za umiejetnosci to ja moge swoich, z ktorymi jezdze na codzien.

 

chill out,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi jedynie o to' date=' ze maszyna jest wysoka i ma wysoko srodek ciezkosci, wiec jesli napompuje jeszcze zawieche i pochyli lekko motor przy wsiadaniu to moze miec problem zeby sie nie przewrocil, [/quote']

WLasnie odziwo jeszcze nigdy nie polozylem tej kozy przy wsiadaniu! Mysle ze to przez mase (naprawde lekka jest) , bo na napompowanych zawiasach naprawde do ziemii sporo brakuje. Po CZ'cie juz wybierajac moto nie mam zamiaru zwracac uwagi na wysokosc siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj mocno kierownice

A żebyś wiedział, po przesiadce z TS70 jestem poprostu w szoku. Koza jak się wkręci na dwujce sama stawia na koło :!: Dzisiaj zamówiłem króciec do gaźnika i mam nadzieje że do nast. weekendu doprowadze ją do stanu gotowego na jesiennie wyprawy :D

Gdzieś w głebi duszy marzy mi się wystartować w Pogoni za Lisem ;) Czas pokaże :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...