Skocz do zawartości

Ludzie, koszmar! Sarny na drodze!


Adam Paweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym mial pod dupskiem prawie litra to nie tylko laska by sie bala, ale ja sam tez :biggrin:

rozne glupoty czlowiekowi przychodza do glowy :(

wazne, ze jestes prawie caly...

Zalatw sobie obowiazkowo rekawice!

Zobacz, co mozesz sobie w lato zrobic, latajac w "japonkach" (cos mi sie wydaje, ze lubisz tak latac) Minuta i 9 sekunda filmiku:

http://pl.youtube.com/watch?v=FV7dzZnsG44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padlinę trzeba uważać, ostatnio jechałem puszką autostradą w nocy, wiadomo jak na autostradzie, nuda, a tu nagle patrzę co ten asfalt taki dziwny czerwony... A tu nagle na środku mojego pasa wielka kupa mięcha, zmasakrowany dzik, ledwo co go ominąłem... W moim przypadku to najwyżej zderzak bym zgubił, ale przecież jakby jakiś motocyklista jechał z dużą prędkością to wolę nie myśleć... Trzeba uważać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidację szkód w twoim przypadku zacząłbym od zmiany laski na jakąś NORMALNĄ

pzdr

 

Nie ma to jak odpowiedni tekst w odpowiednim miejscu :icon_eek:

 

Hunter - tą padliną w mieście mnei zaskoczyłeś :icon_question: Tęz miałeś pecha, że akurat w to musiałeś trafić. Dobrze, że skończyło się tylko na bólu a nie złamaniach itd. itp. Na koniec sezonu niezbyt przyjemna niespodzianka :bigrazz: Ale niech szykują, szykują do wiosny tego sprzęta bo trza będzie gdzieś razem ponapie*dalać :icon_eek: :icon_question: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AC i zwierzaka.

Słyszałem, chociaż nie wiem czy to prawda... że w przypadku gdy jest znak A-18b dzikie zwierzęta i na takim odcinku drogi z tym znakiem hukniemy zwierza to ubezpieczalnia nie chce wypłacać odszkodowań.

Oczywiście w Poznaniu na Baraniaka nie ma takiego znaku, więc tylko tak chciałem dorzucić ciekawostkę być może do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest ten znak ciernista droga do uzyskania odszkodowania od Lasów zmienia się w Drogę Krzyżową :-)

 

AC nie ma nic do tego, co najwyżej możesz mieć problem jeśli wykażą przekroczenie prędkości a Twoja polisa ma zapis o redukcji odszkodowania w takim przypadku (na pewno mają tak w Linku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkości na szczęście nie przekroczyliśmy.

 

Dzisiaj starcie z likwidatorem, czekam na odpowiedź, ale zapowiada się kasacja :buttrock:

 

Owiewka otarta, ledwom się obalił, a oni zaraz kasować :icon_twisted:

 

Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AC i zwierzaka.

Słyszałem, chociaż nie wiem czy to prawda... że w przypadku gdy jest znak A-18b dzikie zwierzęta i na takim odcinku drogi z tym znakiem hukniemy zwierza to ubezpieczalnia nie chce wypłacać odszkodowań.

Oczywiście w Poznaniu na Baraniaka nie ma takiego znaku, więc tylko tak chciałem dorzucić ciekawostkę być może do sprawdzenia.

 

 

To sie zgadza ale nie bardzo sobie wyobrazam znak A-18 dzikie zwierzęta w środku miasta.Jakby tak było to pod kazdym kosciołem takie znaki powinny być ustawione dla ochrony kierowców przed mocherami :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AC i zwierzaka.

Słyszałem, chociaż nie wiem czy to prawda... że w przypadku gdy jest znak A-18b dzikie zwierzęta i na takim odcinku drogi z tym znakiem hukniemy zwierza to ubezpieczalnia nie chce wypłacać odszkodowań.

Oczywiście w Poznaniu na Baraniaka nie ma takiego znaku, więc tylko tak chciałem dorzucić ciekawostkę być może do sprawdzenia.

 

Brzmi bardzo prawdziwie no i całkiem realnie a co w naszym kraju bywa ogromnym problemem - wypłacanie odszkodowań. Chwytają się wszystkiego co tylko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...